Bebeklerde uyku düzensizliği 🛏 😴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Bebeklerde uyku düzensizliği 🛏 😴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde uyku düzensizliği 🛏 😴
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Tecrübeli annelere sesleniyorum😂
Benim bir oğlum var 8 aylık aslında 3. Aydan itibaren bir uyku düzeni oturttuk kendileriyle fakat gündüz uykusuna 3 kere yatıyor ve bunlar. En uzun 40 dk yı buluyor ben aha uyudu diyene kadar uyanmış oluyor bu yüzden yemek iş güç benim için çok zorlaşıyor tavsiyelerinize muhtacım anlayacağınız.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Benim bir oğlum var 8 aylık aslında 3. Aydan itibaren bir uyku düzeni oturttuk kendileriyle fakat gündüz uykusuna 3 kere yatıyor ve bunlar. En uzun 40 dk yı buluyor ben aha uyudu diyene kadar uyanmış oluyor bu yüzden yemek iş güçışıyorum o on dakika benim için çok zorlaşıyor tavsiyelerinize muhtacım anlayacağınız.
Sen haline şükret bence benim daha 3 aylık bütün gece uyuyor ama GÜNDÜZ bir saat uyutmaya çalışıyorum ama o on dakika uyuyo uyanıyor.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sen haline şükret bence benim daha 3 aylık bütün gece uyuyor ama GÜNDÜZ bir saat uyutmaya çalışıyorum ama o on dakika uyuyo uyanıyor.
Oğlumda 3 aylık olana kadar öyleydi ben gündğz uyutmadım 1 hafta uykusuz kaldım düzeni ters çevirmek için gece uyanık duruyodu sabah 6 ya kadar yoksa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uyku saatlerini 2 ye dusur canım belki ise yarar 3 kere degil de gun ıcınde 2 kere uyut
Onuda denedim ya ondada yine yarım saat uyudu kalktı akşam uyku saati gelene kadar bana zindan etti hayatı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba
Benim bir oğlum var 8 aylık aslında 3. Aydan itibaren bir uyku düzeni oturttuk kendileriyle fakat gündüz uykusuna 3 kere yatıyor ve bunlar. En uzun 40 dk yı buluyor ben aha uyudu diyene kadar uyanmış oluyor bu yüzden yemek iş güç benim için çok zorlaşıyor tavsiyelerinize muhtacım anlayacağınız.
Canım gündüz daha uzun uyursa bu sefer gece yatma saati değişir o daha kötü değil mi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım gündüz daha uzun uyursa bu sefer gece yatma saati değişir o daha kötü değil mi
Şimdi şöyleki akşamm 10 da gece uykusu moduna giriyor hala 2 saatte 1 uyanıp emiyor geri yatıyor ta ki sabah 8 e kadar 8 de tam kalkış 11 de uyuyor 15 dk uyanıyor 2 de uyuyor 20 25 dk uyuyor sonra 5 te uyuyor 20 25 dk yine sonra akşamm10 da gece uykusu yani gün içindeki şu 15 er 20 şer dakikalık uykuları birleştirse bir kere uyusa da 2 saat uyusa mesela 😂 40 tane işimi yaparım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi şöyleki akşamm 10 da gece uykusu moduna giriyor hala 2 saatte 1 uyanıp emiyor geri yatıyor ta ki sabah 8 e kadar 8 de tam kalkış 11 de uyuyor 15 dk uyanıyor 2 de uyuyor 20 25 dk uyuyor sonra 5 te uyuyor 20 25 dk yine sonra akşamm10 da gece uykusu yani gün içindeki şu 15 er 20 şer dakikalık uykuları birleştirse bir kere uyusa da 2 saat uyusa mesela 😂 40 tane işimi yaparım
Hmm ben her yattığında 40 dk uyuyor diye anladım canım ayy çok zor işin valla Allah yardımcın olsun. Ne güzel rahat etmiştim oğlanlar büyüdü sen şimdi böyle yazınca gözüm korktu valla canım unutmuşum o hâllerini 😂

Tüm sayfalar yüklendi.