Bebeklere ne zaman su verılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Bebeklere ne zaman su verılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,724 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklere ne zaman su verılır
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 gunluk bebegım var gunduz kendı sütümü verıyorum yetebıldıgı kadar 4 5 bazen gun boyu verırım sagıp da ama gece mama verıyorum sizce su vermem gerekiyor mu yoksa anne sutu ıctıgi ıcın gerek yok mu
Allah bağışlasın kuzum bende takviye olarak mama veriyorum 5 aylık nerdeyse veriyorum su mamadan sonra agziniin içini yikasin mama klamsin diye hem pamukcugu onluyo en azından

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 28 gunluk bebegım var gunduz kendı sütümü verıyorum yetebıldıgı kadar 4 5 bazen gun boyu verırım sagıp da ama gece mama verıyorum sizce su vermem gerekiyor mu yoksa anne sutu ıctıgi ıcın gerek yok mu
İlk 6 ay sadece anne sütü ya da formül mama ek gıdaya geçtikten sonra su vermelisin

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ben 4 ayda ek qidaya basladim 4 aydada su verdim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben doğduğu günden beri veriyorum kuzum

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim oglanda kum var biz 2 aylıkken falan mecburen vermeye başladık şuan 5 aylık ama doktor tavsiyesi ile kaynamış soğumuş olsun vereceksen de

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğduğu günden beri veriyorum kuzum
Bu çok yanlış bir yaklaşım. Doktorun eğer ver demediyse her hangi bir sorun yok ise verilmemeli . Çünkü bebeğin midesi cok küçük oldugundan midesini su ile doldurmuş oluyorsun ve anne sütünü yeterli miktarda almasını engelliyorsun. Anne sütü ile su ihtiyacı zaten karşılanmış oluyor.

Tüm sayfalar yüklendi.