Bebek’te b12 eksikliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Bebek’te b12 eksikliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek’te b12 eksikliği
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemvg

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 7 buçuk aylık bebeğimde B12 eksikliği çıktı hiç kilo almıyor bu sebepten 6 buçuk kiloda kaldık boy atıyor ama kilo alamıyor doktor raporlu mama başlattı kullanıp faydasını gören var mı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 7 buçuk aylık bebeğimde B12 eksikliği çıktı hiç kilo almıyor bu sebepten 6 buçuk kiloda kaldık boy atıyor ama kilo alamıyor doktor raporlu mama başlattı kullanıp faydasını gören var mı
Ne kullanıyorsun cnm ben evolvia pr2 kullanıyorum süt proteini alerjisi var bebeğimde bize iyi geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ek gıda veriyorsan yumurta en iyi b12 kaynağı her sabah tüketiyoruz biz

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne kullanıyorsun cnm ben evolvia pr2 kullanıyorum süt proteini alerjisi var bebeğimde bize iyi geldi

Infatrını adında bir mama yumurta veriyorum aynen B12 vitamin damlası da başladık bakalım faydası olur inş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Infatrını adında bir mama yumurta veriyorum aynen B12 vitamin damlası da başladık bakalım faydası olur inş
Raporlu mamaların kokusu kötü o yüzden içmeyebilir ben kızıma muhallebi ile yediriyorum pekmez yada vanilya şurubu ile de tatlandırıp verebilirsin demişti doktorum İnşAllah faydası olur yumurtayı her sabah haşlayıp ver ama iyi gelir

G

Gizemvg

Guest

Süt ve süt ürünleri sakatat yumurta en önemli gıdalar B12 için ama bazen emilim de sıkıntı oluyor b 12 vitamini kana geçmiyor ve aşırı yan etkileri oluyor her ne kadar küçük görsek de emilim yapilamiyorsa gıda ile alınmaz iğne yada ilaç yöntemiyle durum çözülmeye çalışılir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar