Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neva tarafından oluşturulan Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,832 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte down sendromu olma ihtimali var denildi bilgi verir misiniz ?
Konbuyu başlatan Neva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilozkan

Neva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama sonucunda bebeğimin sendromlu olma ihtimali var denildi bilgi verirmisiniz testler ne kadar doğru bilmiyorum amniyosentez sıvısı aldırmalımıyım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalik hamileyim ikili tarama sonucunda bebeğimin sendromlu olma ihtimali var denildi bilgi verirmisiniz testler ne kadar doğru bilmiyorum amniyosentez sıvısı aldırmalımıyım
Sakın sıvı aldırma bebeği kaybetme olasılığı yüksek oluyormuş 3lu test yaptır zamanı bekle her söyleyen doktora inanma canım beni ilk bebekte korkutmuş tu doktor Allah belasını versin 5milyon kadında 1ihtimal mis para koparmak için 13yil önce 750 lira aldı benden nasıl ağlıyorum moralim sıfır testi yaptıktan sonra 5,milyon da 1ihtimal diyo inanma 3lu test detaylı test için rahat olsun

Neva

Kayıtlı Üye
rank
Başka doktorada görün canım inşaallah sağlıkla kucagina alırs tesekkur ederim

Sakın sıvı aldırma bebeği kaybetme olasılığı yüksek oluyormuş 3lu test yaptır zamanı bekle her söyleyen doktora inanma canım beni ilk bebekte korkutmuş tu doktor Allah belasını versin 5milyon kadında 1ihtimal mis para koparmak için 13yil önce 750 lira aldı benden nasıl ağlıyorum moralim sıfır testi yaptıktan sonra 5,milyon da 1ihtimal diyo inanma 3lu test detaylı test için rahat olsun
Çok teşekkür ederim bana bi ihtimal dedi ama zamanla nasıl sonuçlanacak bilmiyorum sıvı da aldırmak istemiyorum zaten bekliycem bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka doktorada görün canım inşaallah sağlıkla kucagina alırsın
Saolun allah razı olsun

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Çok teşekkür ederim bana bi ihtimal dedi ama zamanla nasıl sonuçlanacak bilmiyorum sıvı da aldırmak istemiyorum zaten bekliycem bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saolun allah razı olsun
Sendende Allah razı olsun canım 🤲 herşey gönlünce güzel olsun

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Alabiliyorsan peritanoloji bölümüne randevu alıp git canım detaylı bakıyorlar orda bı muane ol eğer oda uygun görürse duruma göre degerlendirirsin

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya canm ihtimal diye bişey yok ya ya vardır ya yoktur sen inanma başka Dr git en kalinligina göre söylüyorlar ya ihtimal diye bişey yok sen korkma ve inanma ense kalınlığı dan bakıyor ya ya vardır ya yoktur Dr larada ne soyliceklerini sasiryorlar bazen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar