Bebekte grip

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Bebekte grip başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte grip
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Yuşa Han 5 ay 13 günlük oldu maalesef grip olmuş burun akıntısı, hapşırma ve kusma var. Ihlamur veya nane limon arasında gidip geliyorum hangisi iyi gelir ? Siz bebeklerinizde hangisini denediniz ?
İhlamur da alerji yapma riski varmış bende verecektim bebeğime ama doktor tavsiyesi olmadan verme bence en iyisi doktora gòtür yoksa kolay kolay geçmiyor benim bebeğimde 3.5 aylık geçer dedim ama sonunda doktora götürdüm ilaç verdi anca iyileşme yoluna girdi çok geçmiş olsun canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Yuşa Han 5 ay 13 günlük oldu maalesef grip olmuş burun akıntısı, hapşırma ve kusma var. Ihlamur veya nane limon arasında gidip geliyorum hangisi iyi gelir ? Siz bebeklerinizde hangisini denediniz ?
Geçmiş olsun canım doktora danış bence ben hiç kullanmadım çocuklara daha

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Canım limon için erken olabilir ama brnım başka tavsiyem var denemek istersen eğer. Anason varsa içir, yoksa Kimyon çekilmemiş Kimyon 1 tatlı kŞığı ve 1 çay bardağı suyu kaynat demlensin içir. Bu yazdığın şikayetler kendisini rahatsız ediyordur ve haliyle sancılanır susmaz o yüzden bunlar etkili olacaktır Allah ın izniyle özellikle Kimyon

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bebekler hasta olunca zor oluyor. Canım soğanı soy ikiye böl içine karanfil tak 8 10 tane baş ucuna koy nefesine açar hemde ortamdaki bakteriyi tutar. Rahat nefes almış olur böylece

Tüm sayfalar yüklendi.