Bebekte tırnak kenarı iltihapı yardım edin😥😥😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bebekte tırnak kenarı iltihapı yardım edin😥😥😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,991 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekte tırnak kenarı iltihapı yardım edin😥😥😥😥
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardım edin bebeğimin tırnağını keserken çok az etini kesmişim orası iltihap toplamış ağlıyo napmam gerekir başına gelen var mı? Bu arada bebeğim 2 aylık

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yardım edin bebeğimin tırnağını keserken çok az etini kesmişim orası iltihap toplamış ağlıyo napmam gerekir başına gelen var mı? Bu arada bebeğim 2 aylık
İlermemesi için Bı Dr görse daha iyi sonuç alırsın canım ona göre krem filan verir heralde net bilgim yok ama evde yapılacak pek bişey yok sanırım. Geçmiş olsun

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
İlermemesi için Bı Dr görse daha iyi sonuç alırsın canım ona göre krem filan verir heralde net bilgim yok ama evde yapılacak pek bişey yok sanırım. Geçmiş olsun
Çok sağol kuzum acilde ilgilenmiyolar bende biraz önce gördüm iltihap olduğunu araya cumartesi pazar girdi yavrum ağlıyo da napıcam bilmiyorum kendimi çok suçlu hissediyorum 😥

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok sağol kuzum acilde ilgilenmiyolar bende biraz önce gördüm iltihap olduğunu araya cumartesi pazar girdi yavrum ağlıyo da napıcam bilmiyorum kendimi çok suçlu hissediyorum 😥
Bı daha ki kesimde dikkat edersin canım herkesin başına gelebilir üzülme çaresi olmayan bir durum vermesin Allah. Pamuğa kolanya döküp biraz parmağının üstünde tutsan belki faydası olur yakabilir ama dezenfekte eder en azından ama sonrasında temiz ıslak bezle iyice sil ki elini ağzına götürüyor ya kalmasın.

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bı daha ki kesimde dikkat edersin canım herkesin başına gelebilir üzülme çaresi olmayan bir durum vermesin Allah. Pamuğa kolanya döküp biraz parmağının üstünde tutsan belki faydası olur yakabilir ama dezenfekte eder en azından ama sonrasında temiz ıslak bezle iyice sil ki elini ağzına götürüyor ya kalmasın.
Tamam kuzum sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm internetten bak ben orda yaziyo ben şimdi senin için baktım eyer geçmezse pazartesi Dr götür çok geçmiş olsun
Tamam kuzum çok sağol

G

Gülay çevik

Guest
Merhaba geçmiş olsun. Benim oğlumda da olmuştu çocuk doktorumuz cildiye ye yönlendirdi. Krem verdiler sürdük iltihabı geçirdi. Şuan için oksijenli su ve tendürdiyot ile pansuman yap varsa

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun.Doktora bir göster canım.

Canı yanıyodur kıyamam ya.tırnak keserken hep aklıma geliyor benimde derin keserim kanar diye.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun çok korkarım normal tırnak makası ile degil bebekler için makas şeklinde olan var onunla kes uyurken mümkünse banyo yaptıktan sonra kes yumuşak olduğu için rahat olur iltihap içinde mutlaka çocuk doktoruna götür cnm

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank

Canı yanıyodur kıyamam ya.tırnak keserken hep aklıma geliyor benimde derin keserim kanar diye.
Kuzum çok dikkat et ben çok üzüldüm ya

Cnm geçmiş olsun çok korkarım normal tırnak makası ile degil bebekler için makas şeklinde olan var onunla kes uyurken mümkünse banyo yaptıktan sonra kes yumuşak olduğu için rahat olur iltihap içinde mutlaka çocuk doktoruna götür cnm
Tamam cnm çok sağol 💜😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar