Bebişimin öksürüğü bitmek bilmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mirayin annesi tarafından oluşturulan Bebişimin öksürüğü bitmek bilmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişimin öksürüğü bitmek bilmiyor
Konbuyu başlatan Mirayin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mirayin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar arkadaşlar bebişim 7 aylık bı haftadır rahatsız öksürük bitmiyor burun akıntısı da iki gündür başlamış bebişimin öksürüğune ne iyi gelir

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar arkadaşlar bebişim 7 aylık bı haftadır rahatsız öksürük bitmiyor burun akıntısı da iki gündür başlamış bebişimin öksürüğune ne iyi gelir
Doktora götür canım daha fazla ilerlemesin Benin oğlumda sadece burun akıntısı vardı umursamadık fazla sonunda bir hafta hastanede yattık

Irmak

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kızım öksürdüğünde çörek otu kaynatıp içiyorum. Direk iyi geliyo. Sabah ve akşam yatmadan önce veriyorum. Seninki daha 7 aylık olduğu için yarım çay bardağı suya 1 çay kaşığı çörek otu atıp bi tık kaynat. Ilık oluncada 3çay kaşığı verebilirsin. Çörek otunda balgam söktürücü etki olduğu için rahatlatıp iyi geliyo. Rabbim şifa versin inşallah.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım geçmiş olsun öncelikle rabbim şifalar versin bebekler için öksürük şurubu mukotik adı doktor kontrolünde verebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar