Sorum var Bebişimmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Bebişimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 368 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişimmm
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim ilk gebeligim kızlar 20 haftadayim hâlla bebişimin haraketlerini hissetmiyorum bir tane daha sorum var siz gebelikte her ay kaniniza baktiriyormusunuz yoksa ilk başta bakıldı sonra gerek yokmu uzun oldu ama cevaplarsaniz sevinirim...
İlk gebelikte 24. haftaya kadar hissedebilirsin normal yani canım kontrolde ise her ay usg bakılmalı bebeğin gelişiminin takibi için gerekli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim ilk gebeligim kızlar 20 haftadayim hâlla bebişimin haraketlerini hissetmiyorum bir tane daha sorum var siz gebelikte her ay kaniniza baktiriyormusunuz yoksa ilk başta bakıldı sonra gerek yokmu uzun oldu ama cevaplarsaniz sevinirim...
Canım benim ilk gebelikler de hatta 2 yada 3 . Gebelik de dahil bebeğin haraketlerini en erken 16. Haftada en geç 24. Haftada hissedersin yakındır sneinde hissetmen .. ikinci soruna gelirsek de benim doktorum aydan aya yapıyordu canım

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelikte 24. haftaya kadar hissedebilirsin normal yani canım kontrolde ise her ay usg bakılmalı bebeğin gelişiminin takibi için gerekli
Anladım canım yarın gideceğim doktora inşallah iyi olur herşey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ilk gebelikler de hatta 2 yada 3 . Gebelik de dahil bebeğin haraketlerini en erken 16. Haftada en geç 24. Haftada hissedersin yakındır sneinde hissetmen .. ikinci soruna gelirsek de benim doktorum aydan aya yapıyordu canım
Anladım canım olmadı bende yarın sorarım doktora kan vereyimi diye

Canım 24. Haftaya kadar hissetmemen normal. Benim doktorum bi defa tek yapmıştı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canım yarın gideceğim doktora inşallah iyi olur herşey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım olmadı bende yarın sorarım doktora kan vereyimi diye
Aynen kuzum sor bakalım doktorların bazen aklından çıkabiliyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Normal kuzum hissedersin ileriki haftalarda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar