Bebişlerin resmini 40 ı çıkmadan paylaşıyor musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Bebişlerin resmini 40 ı çıkmadan paylaşıyor musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişlerin resmini 40 ı çıkmadan paylaşıyor musunuz
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ilk bebegimde hiç dikkat etmedim annemin yanında dogum yapmıstım 40 ı cıkmadan yolculuk yaptık dısarıya cıktık sürekli herkez fotografını cekti oraya buraya attı kızım hep hastalandı nazara inanıyorum biraz yasadığım için çatlıcak gibi aglıyordu bazı geceler ikinci gebeliğimde 40 gün resim paylasmayı hastane dışı acil olmadıkca dısarı cıkmayı düşünmüyorum siz neler yapıyorsunuz dikkat edenlerden misiniz aman batıl inanç birsey olmaz diyenlerden mi 😊😊😊

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat ediyorum cnm cok yakinim olmadigi surece foto cektirmiyorum paylasirsam da yuzunu kapatip paylasiyorum ama bende 40 i cikmadan paylasmiyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ilk bebegimde hiç dikkat etmedim annemin yanında dogum yapmıstım 40 ı cıkmadan yolculuk yaptık dısarıya cıktık sürekli herkez fotografını cekti oraya buraya attı kızım hep hastalandı nazara inanıyorum biraz yasadığım için çatlıcak gibi aglıyordu bazı geceler ikinci gebeliğimde 40 gün resim paylasmayı hastane dışı acil olmadıkca dısarı cıkmayı düşünmüyorum siz neler yapıyorsunuz dikkat edenlerden misiniz aman batıl inanç birsey olmaz diyenlerden mi 😊😊😊
Nazar çok çatlatır çocuğu bende doğunca paylaşmam kimseyle akraba da olsa görüp başkasına hemen gösteriyor bizim bile nazarımız değiyorken hiç gerek yok bol bol oku çocuğa vallahi diyorum bazen soruyorlar oynuyormu diye hemde nasıl diyorum oynuyor o günden sonra iki üç gün beni uğraştırıyor korkutuyor o kadar az kıpırdıyorki bidaha kimseye bebekle ilgili pek bişey söylemeyi düşünmüyorum o yüzden

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 aylık olduğunda paylaştım oğlumun resimlerini ve pandemiden ötürüde eve kimseyi kabul etmemiştim eşimin ve benim ailemi kırkı çıkmadan sadece 1 kez eve aldık hastane sağlık ocağı dışında biyere gitmedim bunun kırgınlığı olmaz sağlık sonuçta bu kırılanlarada takılmadım açıkçası bizim sağlığımız bebeğimin sağlığı herşeyden çok daha önemli ki ben gebeyken covid olduğum için ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Nazar çok çatlatır çocuğu bende doğunca paylaşmam kimseyle akraba da olsa görüp başkasına hemen gösteriyor bizim bile nazarımız değiyorken hiç gerek yok bol bol oku çocuğa vallahi diyorum bazen soruyorlar oynuyormu diye hemde nasıl diyorum oynuyor o günden sonra iki üç gün beni uğraştırıyor korkutuyor o kadar az kıpırdıyorki bidaha kimseye bebekle ilgili pek bişey söylemeyi düşünmüyorum o yüzden
Maşallah demeyi bilmiyorlar vallahi biraz almayın çekmeyin etmeyin desen surat asıyorlar insana ufacık bebek kucaktan kucaga gezer mi elini yıkamadan dokunanlara ayrı bir kılım zaten 😂

Gamzeli elvan

Kayıtlı Üye
rank
Keşke herkes anlayışlı olsa bu konu da ama maalesef enim daha çok gelenim gidenim oldu yaşlılar olduğu için bide evde korona olsam hiç kimse demez ki gelen giden den diye

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah demeyi bilmiyorlar vallahi biraz almayın çekmeyin etmeyin desen surat asıyorlar insana ufacık bebek kucaktan kucaga gezer mi elini yıkamadan dokunanlara ayrı bir kılım zaten 😂
Sorma vallahi elimde olsa doğunca cam dan kutu yaptırıp içine koycam bide korona falan var ki deliririm öpen birini görsem 😂

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 aylık olduğunda paylaştım oğlumun resimlerini ve pandemiden ötürüde eve kimseyi kabul etmemiştim eşimin ve benim ailemi kırkı çıkmadan sadece 1 kez eve aldık hastane sağlık ocağı dışında biyere gitmedim bunun kırgınlığı olmaz sağlık sonuçta bu kırılanlarada takılmadım açıkçası bizim sağlığımız bebeğimin sağlığı herşeyden çok daha önemli ki ben gebeyken covid olduğum için ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum
Bu sefer görmemişin cocugu olmus muamelesi görüyorsun bir yerine birsey olsa allah korusun onlar ugrasıcak ben baskasının cocugunu kucagıma almam uzaktan severim günah ufak yani bir yeri acır birsey olur yada hasta olur diye ellemem millet yapısıyor cocuga ellerini sürerler her tarafını mıncıklarlar şaka gibi gercekten foto cekmeyin desen 40 ı çıkmadan hurafelerle yasıyorsun diyorlar insana hemen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorma vallahi elimde olsa doğunca cam dan kutu yaptırıp içine koycam bide korona falan var ki deliririm öpen birini görsem 😂
Kimse takmıyor ki suan coronayı maske takan bile yok dogru düzgün 😬😬😬 kazasız belasız atlatırız inşallah su dönemi allah korusun bebegin bünyesi ne zaten ufacık nasıl korucaz nasıl yapıcaz bilmiyorum

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ben 40 dakika sonra paylaşıyorum, kızım 7 günlükken şehir dışına gezmeye de gittim. Yani ne bilim gayet sıradan davrandım nazara inanmıyorum. Kızım da gayet tombik 4200 Gr doğdu ve çok da şirin bir bebekti hiç bir şekilde de çatlama kırılma patlama vs olmadı. :)

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Öpmek ne kelime vallahi sırılsıklam ediyorlar sapur şupur cocugu 😂😂😂aklıma geldikce delleniyorum el yıkamak mı zaten allah vere dısardan gelir gelmez tüm pislikle cocuga dokunurlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 40 dakika sonra paylaşıyorum, kızım 7 günlükken şehir dışına gezmeye de gittim. Yani ne bilim gayet sıradan davrandım nazara inanmıyorum. Kızım da gayet tombik 4200 Gr doğdu ve çok da şirin bir bebekti hiç bir şekilde de çatlama kırılma patlama vs olmadı. :)
Maşallah iyi sana denk gelmemiş kem gözlüler 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar