Bebişlerinizin cinsiyeti ne ve kaçıncı haftada öğrendiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzesahin tarafından oluşturulan Bebişlerinizin cinsiyeti ne ve kaçıncı haftada öğrendiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,956 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebişlerinizin cinsiyeti ne ve kaçıncı haftada öğrendiniz
Konbuyu başlatan Gamzesahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzesahin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebişim erkekmiş bugün öğrendim kesin dediler umarım doğrudur erkeğe hazırlamışken kendimi kız, kıza hazırlanmışken erkek denilmesi beni çok üzer siz de öylemisiniz anneler
Ben o kadar takılmam canım kız veya erkek olmuş değişssede sorun etmem açıkçası sağlıklı hayırlı evlat olsunlar da ilk oğlumu 16 da öğrendim kızımı 13 haftada erkek dedi 15+3 de kız olduğunu öğrendim 😊

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebişim erkekmiş bugün öğrendim kesin dediler umarım doğrudur erkeğe hazırlamışken kendimi kız, kıza hazırlanmışken erkek denilmesi beni çok üzer siz de öylemisiniz anneler
Bn 19 haftada öğrendim 😄😂 kızmış banada erkek gibi geliyoda kız dedi Dr öyle hissediyorum 😄

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumu 24 haftada öğrendim 17 haftadan bunada kıza benziyor dediler detaylı ultrason da tam acmiyo ama kız dedi her gittiğimde soruyorum cinsiyeti hep kıza benziyor diyorlar 24 haftalık oldu bir sonraki kontrol 27 de her seferinde ya erkekse diye korkuyorum 🤣🤣🤣 eşim sormaya devam edivek misin hep diyor dedim dogurdugum an bile sorucam kesin kız demi🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de 16. Haftada öğrendim canım senin yaşadığın korku bende de vardı 16. Haftada da miniğimin. Pipisini gördüm 🤭🤭 ona rağmen ya kızsa cinsiyeti farklı çıkarsa diye tereddüt ediyordum dünde ayrıntılı ultrasonda doktor demeden ben izlerken farkettim pipisini sonra doktorum yine dedi erkek diye 😍😍 artık kıyafet alabilirim sanirim o kadwr pozdan sonra kız çıkmaz herhalde 😂😂

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Bana 16 22 ve 28 haftalarda erkek denildi bende tamamen hazırlandım şimdi 30+4 umarım değişmez o kadar hazırlandım. Hepimiz sağlıkla alalım kucagimiza inşallah 🤗🤗

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Bana 16 22 ve 28 haftalarda erkek denildi bende tamamen hazırlandım şimdi 30+4 umarım değişmez o kadar hazırlandım. Hepimiz sağlıkla alalım kucagimiza inşallah 🤗🤗
Amin inşallah ben de değişmesini hiç istemem kızsa kız erkekse erkek doğsun sağlıkla inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun canım 14.haftada öğrendim
Maşallah sizin neyiniz olucak cnm

Maşallah sizi
Hayirlisi Allahdan canim ben 12 haftaliken oyrendim oglum olucak rabim nasib ederse
Sağlıkla gelsinler inşallah

Hayirlisi Allahdan canim ben 12 haftaliken oyrendim oglum olucak rabim nasib ederse

Bn 19 haftada öğrendim 😄😂 kızmış banada erkek gibi geliyoda kız dedi Dr öyle hissediyorum 😄
Sende benim gibi yanılmışsın desene bana da kız gibi geliyordu tutmadı 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar