Sorum var Bel ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💜Bir prenses bir prens a tarafından oluşturulan Bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel ağrısı
Konbuyu başlatan 💜Bir prenses bir prens a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Kızlar belim çok kötü ağrıyo sabahtan beri ayaktayım ve tek başıma sarma sardım şimdide belimden duramıyorum başım ağrıyo sanki gözlerim biraz bulanık görüyo gibi yorgunluktan mı yoksa başka bişey mi hastaneye gitmeli miyim sizce varmı böyle olanlar
Bende aynı durumdayım hemde her gün canım benim çalışıyorum mecbur 32 haftalık olduk bugün sabah 8 akşam 11 ettim temizlikte yaptım ettim derken şuan aç mezara koy içine o haldeyim

Evlatkokusu

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım hemde her gün canım benim çalışıyorum mecbur 32 haftalık olduk bugün sabah 8 akşam 11 ettim temizlikte yaptım ettim derken şuan aç mezara koy içine o haldeyim
Kendini yormamaya dikkat etmelisin eşinden beline biraz masaj yapmasını iste ılık bir duş ve parol alıp dinlen çok iyi gelir

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar belim çok kötü ağrıyo sabahtan beri ayaktayım ve tek başıma sarma sardım şimdide belimden duramıyorum başım ağrıyo sanki gözlerim biraz bulanık görüyo gibi yorgunluktan mı yoksa başka bişey mi hastaneye gitmeli miyim sizce varmı böyle olanlar
Bende dün sarma sardım ama anladım ki gelen 6.ayla beraber sırt bel ayak bende tutuluyor . O kadar yemek yapıp yorulmayan biriydim şimdi sarma sardm diye 2 gündür kendimde değilim son aylar nasıl geçecek merakla bekliyorum Allah yardm etsin tüm hamilelere

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kendini çok yormuşsun canım dinlenince geçeceğini düşünüyorum geçmezse doktora git baş ağrısı için bol su iç

Kendini çok yormuşsun canım dinlenince geçeceğini düşünüyorum geçmezse doktora git baş ağrısı için bol su iç
1 saati geçik uzanıyorum kuzum ama kasıklarımda da başladı ve midemdemi karnımda mı bilemiyorum bir ağrı dha başladı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende dün sarma sardım ama anladım ki gelen 6.ayla beraber sırt bel ayak bende tutuluyor . O kadar yemek yapıp yorulmayan biriydim şimdi sarma sardm diye 2 gündür kendimde değilim son aylar nasıl geçecek merakla bekliyorum Allah yardm etsin tüm hamilelere
Amin kuzum amin inşallah

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Yorulduğun için canım dinlen gecer yorma kendini çok fazla

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum muhtemelen kendini çok yoruyorsun dikkat et kendine çok ayakta durmamaya çalış

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bende gaza gelip 30. Haftamda 5 saat sarma sarmıştım. Belim kasıklarım mahvolmuştu ılık bi duş alıp uzandım ertesi güne hiçbiseyim kalmadıydı şükür. Bebeğin hareketleri iyiyse sende bi duş al uzan dinlen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar