Sorum var Bel agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aygun 1994 tarafından oluşturulan Bel agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel agrisi
Konbuyu başlatan Aygun 1994
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan furat

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank

Merhaba kizlar nasilsiniz?) 11hafta 2 gunluk hamileyim belim cok fena agri yapiyor baska bir sorun yok birde istahsizim boyle olan varmi aramızda?
Kendini yoruyormusun canım yoruyorsan bel ağrısı ondan olabilir iştahsızlık normal benimde hiç yok yemek yemek istemiyorum ama bı aya kadar düzelir bu durum 💙

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın kuzu rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah🤲🏻

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Kendini yoruyormusun canım yoruyorsan bel ağrısı ondan olabilir iştahsızlık normal benimde hiç yok yemek yemek istemiyorum ama bı aya kadar düzelir bu durum 💙
Evet canim cook yoruluyorum ise gidip geliyorum cok hareketliyim zaman bulamiyorum kendime vakit ayirmaya amma belim cok fena agri yapiyor yatanda geciyor azacikda olsa sık sık idrara cikiyorum istah yok insallah bir an once iyi olursuz canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepimiz inşallah balim❤️

Nasıl oldun
İnsallah canimm hareketliyim ise gidip geliyorum belkide ondandir bence inan vakit bulamiyorum istirahet etmeye

Hepimiz inşallah balim❤️

Nasıl oldun
İnsallah canimm hareketliyim ise gidip geliyorum belkide ondandir bence inan vakit bulamiyorum istirahet etmeye
Canım benim de doğum yapana kadar belim çok ağrıyordu
İnsallah her zaman iyi olursuz canim ama bel agrisi olunca. İnsan fena oluyor bende cok agri yapiyor 15 i kontrolum var insallah bir sorun cikmaz 🥰

Hepimiz inşallah balim❤️

Nasıl oldun
İnsallah her zaman iyi olursuz canim ama bel agrisi olunca. İnsan fena oluyor bende cok agri yapiyor 15 i kontrolum var insallah bir sorun cikmaz 🥰

Hepimiz inşallah balim❤️

Nasıl oldun
Canım ağır işlerden kaçın bol bol dinlen Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Tesekkur ederim Aleynacim Allah bebeyini sana bagislasin insallah ben cok hareketliyim ise gidip geliyorum ondanda ola bilir

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar