Sorum var Bel çevresi geriliyi(gebelikşekeri)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atirkhanly tarafından oluşturulan Bel çevresi geriliyi(gebelikşekeri) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel çevresi geriliyi(gebelikşekeri)
Konbuyu başlatan Atirkhanly
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Atirkhanly

Kayıtlı Üye
rank
Selam.Ben 28hafta 4gün hamileyim,bebeyimde tüm ölçüler normal olduğu halda bel çevresi 2hafta geride😔,gebelik şekerimde var biraz,bu durumla karşılaşanlar varmı?Gebelik şekeri ile alakalı ola bilirmi?Bu durumda olupda doğuma kadar giden anneler nasıl yaptı ,tavsiyelere ihtiyacım var.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selam.Ben 28hafta 4gün hamileyim,bebeyimde tüm ölçüler normal olduğu halda bel çevresi 2hafta geride😔,gebelik şekerimde var biraz,bu durumla karşılaşanlar varmı?Gebelik şekeri ile alakalı ola bilirmi?Bu durumda olupda doğuma kadar giden anneler nasıl yaptı ,tavsiyelere ihtiyacım var.
bende gebelik sekeri vardi canim diyet yapmisdim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Şekerin için diyet yapmalısın bebeğin de ilerleyen haftalarda normal haftasına gelebilir hatta geçedebilir canım

Atirkhanly

Kayıtlı Üye
rank
canim doktor yazmisdi diyet surekli havuclu salatalar karni bahar hic sevmem amma mecbur yiyorudum hamur yemekleri sekerli iccekler kuru pasta vs yemiyorudum
Teşekkürler❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şekerin için diyet yapmalısın bebeğin de ilerleyen haftalarda normal haftasına gelebilir hatta geçedebilir canım
İnşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️Teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar