Bel fıtığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur Merve tarafından oluşturulan Bel fıtığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 725 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bel fıtığı
Konbuyu başlatan Nur Merve
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Nur Merve

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar belimde patlamış bi fıtık var. Bu şekilde normal doğum oluyomu oluyosa da ben istemiyorum cok ağrım var belimde sezaryen seçme hakkım olurmu bilginiz var mi dr la görüşmedim henüz.

Smyy

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar belimde patlamış bi fıtık var. Bu şekilde normal doğum oluyomu oluyosa da ben istemiyorum cok ağrım var belimde sezaryen seçme hakkım olurmu bilginiz var mi dr la görüşmedim henüz.
Nisan ayında bel fıtığı ameliyatı oldum ben şu an 17 haftalık ahmielyim benim doktorum sezeryan olursun dedi.

Nur Merve

Kayıtlı Üye
rank
Nisan ayında bel fıtığı ameliyatı oldum ben şu an 17 haftalık ahmielyim benim doktorum sezeryan olursun dedi.
Ben ameliyat olacaktım öyle demişlerdi ama sonra bi dr mümkün olduğunca geç ol ameliyati dedi erteledim pişman oldum agrim cok oluyo ameliyatiniz ise yaradmi iyimi beliniz şuan ben cok tutuluyorum sürekli bi ağrı var

Smyy

Kayıtlı Üye
rank
Ben ameliyat olacaktım öyle demişlerdi ama sonra bi dr mümkün olduğunca geç ol ameliyati dedi erteledim pişman oldum agrim cok oluyo ameliyatiniz ise yaradmi iyimi beliniz şuan ben cok tutuluyorum sürekli bi ağrı var
Benim de patlamış fitikti ayak bilegime kadar çekilme uyuşma aynı zamanda iki parmağımda his kaybı vardı o yüzdenecbur oldum hatta şu an onun bı altinda yine var ama Hamile kalana kadar bel konusunda bı sıkıntım yoktu. Biraz kilo verebilseydim eminim daha rahatlardi. Hamilelikte hormonların etkisiyle olsun kilo alma olsun biraz daha zorlayacak muhtemelen.bir de herkesin acı eşiği de farklıdır bana göre az gelir size göre fazladir.istirahat etmeni tavsiye ederler diye düşünüyorum çoğu hamile arkadaş bel ağrısı için doktorların istirahat ya da yürüyüş verdiğini söylemiş..

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Yorma sic
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yorma sicak bak dr söyle seni baska bir dr aktaracak oda fitik içinonay verirseanca normal doğum yaparsin bendede birsürü fitik var 2 çocuk normal doğum yaptım 3.hamileyim ama sezaryen istiyorum bunu bakalim hakkımızda hayırlısı olsun inş Ben 💧🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar