Sorum var Bel sırt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Bel sırt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,259 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel sırt ağrısı
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum ve hamileliğim çok rahat oldu bu çok zor geçti son günler çok zorlanıyorum ne olacağı belirsiz resmen ondan korktum
Aynı ben. 35 ten sonra her gün acaba mi stresine giriyorum işin icinden çıkamıyorum. Zor güç yatıyorum sabah oh bugunde geçti diyorum. Ev işleri yaptıkça kendimizi yoruyoruz o da dediğin agrilara sebep oluyor aslında. Çatı muayenesi de ben 38 . Haftaya geldim daha yapmadı. Yapacağım haftaya felanda demedi. İkinci doğum olunca ilkinde sorun olmadiysa rahat takılıyor Dr larda

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk doğumum ve hamileliğim çok rahat oldu bu çok zor geçti son günler çok zorlanıyorum ne olacağı belirsiz resmen ondan korktum
Kuzum her gebelik bir olmuyor benimde ilk gebeliğim zor geçti ama şimdi ikinci gebeliğim ve çok rahat bir gebelik geçiriyorum hamile olduğum aklıma bile gelmiyor bazen🤭 ve ilk doğumum çok zor geçmişti 😒 ama inşallah bu daha rahat geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar