Bel ve bacak ağrısı sancı gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma barslıer tarafından oluşturulan Bel ve bacak ağrısı sancı gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,381 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel ve bacak ağrısı sancı gibi
Konbuyu başlatan Şeyma barslıer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim dün gece belimde ve bacaklarımda çok fazla ağrı vardı şuan da vajinada ağrım var sancimi başlamış acaba böyle durum yasyan varmi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
34+4 haftalık hamileyim dün gece belimde ve bacaklarımda çok fazla ağrı vardı şuan da vajinada ağrım var sancimi başlamış acaba böyle durum yasyan varmi
Cnm bende 35 deyim aynı sorun bende de var yalancı sancıymış gerçeği nasıl olacak İnan bilmiyorum dinlen yada yürüyüş yap ben yürüyünce geçiyo duş almak iyi geliyo mutlaka akıntını bebeğin hareketlerini takip et

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 35 deyim aynı sorun bende de var yalancı sancıymış gerçeği nasıl olacak İnan bilmiyorum dinlen yada yürüyüş yap ben yürüyünce geçiyo duş almak iyi geliyo mutlaka akıntını bebeğin hareketlerini takip et
Hastaneye geldim yatış verildi takip ediliyorum şuan nst de sancı çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben de 29 haftalık olduktan sonra başladı doğuma kadar sürdü ama benim erken doğum riskim vardı dikkat et kendine
Benide yatirdilar takip ediliyorum

...

Moderator
Mod
rank
Amin inşallah Corona olmuşum 35 haftaligiz inşallah sorunsuz atlatirim çocuğuma kavusurum
Amin.Geçmiş olsun canım.kolay atlatırsın inşaAllah.Bol bol ılık su iç canım.Bal zencefil limon. Ihlamur.turşu.sarmısaklı yoğurt.kemik çorbası.Bunları tüketmeye çalış kuzum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin.Geçmiş olsun canım.kolay atlatırsın inşaAllah.Bol bol ılık su iç canım.Bal zencefil limon. Ihlamur.turşu.sarmısaklı yoğurt.kemik çorbası.Bunları tüketmeye çalış kuzum.
Sağlıkla kavuş bebeğine inşaAllah canım

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Allah şifa versin InşaAllah bende bacak ağrısıyla ve baş dönmesiyle covid olduğumu öğrendim bol c vitamini aldim magnezyum calsiyum kullaniyordum zaten Rabbimin izniyle atlattım.

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bende bugün 34+6 olduk sürekli olan bel ağrım bugün hiç dinmedi aynı şekilde vajinamda da var ağrı hemde şişlik ne yaptınız siz iyi misiniz acaba

Tüm sayfalar yüklendi.