Bel ve sırt agrısi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Bel ve sırt agrısi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bel ve sırt agrısi
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9+5 haftalik hamileyim belim ve sırtım çok ağrıyor normal mi ayrıca benim düşük riskim var ama şuan kanamam yok ne yapmaliyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 9+5 haftalik hamileyim belim ve sırtım çok ağrıyor normal mi ayrıca benim düşük riskim var ama şuan kanamam yok ne yapmaliyim
Benim o haftalrda bel ve sırt ağrım yoktu aksine kasık vardı oda rahim büyüdüğü için ama herkeste aynı olmayabilir tabiki sen yinede Uzan dinlen canım eğer uzanmana rağmen geçmezse doktora git
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uzan dinlen canım eğer uzanmana rağmen geçmezse doktora git
Kendini çok mu yordun

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Benim o haftalrda bel ve sırt ağrım yoktu aksine kasık vardı oda rahim büyüdüğü için ama herkeste aynı olmayabilir tabiki sen yinede Uzan dinlen canım eğer uzanmana rağmen geçmezse doktora git

Kendini

Kendini çok mu yordun
Hiç kasık agrım yok 2 gundur yemek fln yaptım biraz bulaşık yıkadım ondan mi anlamadım benim kanamam oluyordu sürekli yatıyorum 2 gündür ayaktayım bilemedim ama

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok belim agriyodu o haftalar gece kalkıp agliyodum galiba düşük yapıyorum diye çok şükür 29 haftalık olduk. Kanaman olmassa korkma

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Dr iğne ilaç vermedimi onları düzenli kullan etki ediyor bnde de oldu progestan kullandım geçti bel ağrısına gelince o bnde hala oluyo kimisinde de doğuma kadar devam ediyormuş bel sırt ağrısı umarım bizde o kadar sürmez 🤲🤲🤲

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Dr iğne ilaç vermedimi onları düzenli kullan etki ediyor bnde de oldu progestan kullandım geçti bel ağrısına gelince o bnde hala oluyo kimisinde de doğuma kadar devam ediyormuş bel sırt ağrısı umarım bizde o kadar sürmez 🤲🤲🤲
Ilaç ve iğne kullanıyorum şuan kanamam yok ama bel ağrısı olunca korktum ınşallah surmezzz cunku zor 🙏🙏

İnşallah canım yine de doktoruna söylersin 🌸
Perşembe gitcem söylucem🙏🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar