Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Esmanurun annesi♥️ tarafından oluşturulan Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,008 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Belden uyustrulmali sezeryan sonrasi bel ve sirt agrisi cok oluyor cok korkuyorum
Konbuyu başlatan Esmanurun annesi♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrulimeryem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dogumuma 5 hft var cok korkuyorum canlarr bel omurga sirt ve baş agrisindan cok zor katlanması ilk dogumdan sonra ölüyodum agridan🤒
Bende hiç olmadı kuzum şükür. Allah yardımcın olsun bol bol su iç ve yürü canım etkisini görürsün inşallah 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah canim cok su iciyorum surekliii hep ama bakalm ne olcak dualarini eksik etmeyin ama ne olur♥️♥️♥️♥️
Etmem kuuzm Allah'ım yardımcın olsun ben doğumdan önce de sonrada baya su tüketiyorfım ve doğumdan sonra 3 ay boyunca hiç otutmadım nasip olmadı fzla onunda etkisi var tabi ağrı olmamasında

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Dogumuma 5 hft var cok korkuyorum canlarr bel omurga sirt ve baş agrisindan cok zor katlanması ilk dogumdan sonra ölüyodum agridan🤒
Bende hiç olmadı kuzum çok rahattı herhalde kişiden kişiye değişiyor ben çabuk toparlndım maşallahım var o konuda Allah yardımcı olsun canım sanada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar