Belim ağrımıyor acıyor bunedir sizce 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Belim ağrımıyor acıyor bunedir sizce 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belim ağrımıyor acıyor bunedir sizce 😭
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 haftalik adım attıkça belim acıyor egildikce sağa sola döndükçe fln acıdan yerimde kaliyorum belimin sağ tarafı. Böyle bişe yaşayan varmı gitsemmi hastaneye bilemedim ya normalmiki

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 haftalik adım attıkça belim acıyor egildikce sağa sola döndükçe fln acıdan yerimde kaliyorum belimin sağ tarafı. Böyle bişe yaşayan varmı gitsemmi hastaneye bilemedim ya normalmiki
Ayni benim de belimin sağ tarafı acıyor adet sancısından da çok bende niye oluyor anlamadım kasik mi karın mi bilmiyorum oda ağrıyor 😥 20 haftaya gectim bugün

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Ayni benim de belimin sağ tarafı acıyor adet sancısından da çok bende niye oluyor anlamadım kasik mi karın mi bilmiyorum oda ağrıyor 😥 20 haftaya gectim bugün
Aynen canım ya netten baktım bebek kilo aldıkça kalçanın ağırlık merkezi değiştiği için normal karşılanıyor ama insan korkuyor yinede

K

Kamer

Guest
Aynı şeyi yaşıyoruz böbreklerini üşütmüş olabilirsin bol bol su iç tuvaletini sakın tutma gece üşenip te gitmemezlik yapma sıcak tut kendini doguma kadar çekecez gibi duruyo rabbim hayırlı dogumlar nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.