Belinde fıtık olup normal doğum yapan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Belinde fıtık olup normal doğum yapan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belinde fıtık olup normal doğum yapan
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar belimde sağ ve sol tarafta fıtık başlangıcı vardı 2.dogumdan sonra oldu şimdi 3.dogum olacak normal görünüyor bu fıtık doğumdan sonra ilerler mi sizce bu şekilde olup sıkıntı yaşamayan var mı ?

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar belimde sağ ve sol tarafta fıtık başlangıcı vardı 2.dogumdan sonra oldu şimdi 3.dogum olacak normal görünüyor bu fıtık doğumdan sonra ilerler mi sizce bu şekilde olup sıkıntı yaşamayan var mı ?
3. Gebelik sayısız fıtık var ikinciyi de yaptim bunuda yapacam normal bisey olurmu onuda bilinmez diyo dr

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim sağ ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogunlardan sonra agriniz oluyor mu belde
Onun ağrısı hic geçmiyor ki Hep var ama gebelikte pe ağrımıyor çünkü vitaminlarimi hep alıyorum zaten cook etkiliyor vitamin kalsiyum olup olmamasi vücutta az olunca asla yürüyemiyordum cook şükür iyiyim ve son gunlerim zaten benim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hmm doktor da onu bir görüş bana bilgi ver dedi fizik tedaviyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cnm sağ ol
Çoğunda sıkıntı yaşanmıyor kuzum. Ben şahsen gebelikte çok sıkıntı çekiyorum. Doğum konusunuda merak ediyordum doktoruma sorduğumda sıkıntı olmayacağını söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar