Sorum var Belirtisiz hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrubatu tarafından oluşturulan Belirtisiz hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,542 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Belirtisiz hamilelik
Konbuyu başlatan Ebrubatu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrubatu

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Derdiniz ne anlamadım. Ne güzel belirti yokmuş işte. Kusmaktan içiniz dışınıza çıksın mı istiyorsunuz? Etrafınızdakilerin dikkatini çekmek mi derdiniz? Ben 28+3 haftalık hamileyim hiçbir belirtim olmadı "ÇOK ŞÜKÜR". Hayatıma olduğu gibi devam ettim, istediğimi yedim, gezdim, işlerimi yaptım, bahçe işlerimi bile yaptım. Bizim gibiler şanslı bence. Her hamilelik filmlerdeki gibi bayılmayla farkedilmiyor. Değerini bilin!

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Derdiniz ne anlamadım. Ne güzel belirti yokmuş işte. Kusmaktan içiniz dışınıza çıksın mı istiyorsunuz? Etrafınızdakilerin dikkatini çekmek mi derdiniz? Ben 28+3 haftalık hamileyim hiçbir belirtim olmadı "ÇOK ŞÜKÜR". Hayatıma olduğu gibi devam ettim, istediğimi yedim, gezdim, işlerimi yaptım, bahçe işlerimi bile yaptım. Bizim gibiler şanslı bence. Her hamilelik filmlerdeki gibi bayılmayla farkedilmiyor. Değerini bilin!
Hanfendi bunda dert yok zaten arkadaş merak edip yazmış ve soru sormak istemiş bu onun doğal hakkı burada gelip azarlamaniza gerek yok insanları yaptığınız tepki çok aşırı dikkat çekilecek bir konu değil eğer bu Sorusunu beğenmediyseniz cevap vermek zorunda değilsiniz kimseyi kırmaya hakkınız yok hanfendi bu uygulamanın amacı aklındaki soruyu sorup rahatlamak sayenizde onu da yapamicaklar burada dilenseydi ve ya kavga etseydi o zaman dikkat çekmeye çalışır ve o zaman bu tepkiyi gösterebilirsiniz yargısız infaz yapmayın ve bırakın insanlar istediği soruyu sorsun cevaplamak zorunda değilsiniz sabah sabah sinir ettiniz insanları 👏👏

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar yeni hamile olduğumu öğrendim. Yanlz hiç bi belirtim yok hamileligni benim gbi belirtisiz geçiren varmı yada geç ögrenen😔
Canım üzülme işte demki rahat geçireceksin hamileliğin i ne güzel işte Rabbim sağlıklı hamilelik nasip etsin sonunda da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Ebrubatu

Kayıtlı Üye
rank
Hanfendi bunda dert yok zaten arkadaş merak edip yazmış ve soru sormak istemiş bu onun doğal hakkı burada gelip azarlamaniza gerek yok insanları yaptığınız tepki çok aşırı dikkat çekilecek bir konu değil eğer bu Sorusunu beğenmediyseniz cevap vermek zorunda değilsiniz kimseyi kırmaya hakkınız yok hanfendi bu uygulamanın amacı aklındaki soruyu sorup rahatlamak sayenizde onu da yapamicaklar burada dilenseydi ve ya kavga etseydi o zaman dikkat çekmeye çalışır ve o zaman bu tepkiyi gösterebilirsiniz yargısız infaz yapmayın ve bırakın insanlar istediği soruyu sorsun cevaplamak zorunda değilsiniz sabah sabah sinir ettiniz insanları 👏👏
Saol c ni.m allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım üzülme işte demki rahat geçireceksin hamileliğin i ne güzel işte Rabbim sağlıklı hamilelik nasip etsin sonunda da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Amin

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar yeni hamile olduğumu öğrendim. Yanlz hiç bi belirtim yok hamileligni benim gbi belirtisiz geçiren varmı yada geç ögrenen😔
Canm bende sıfır belirti ile gebe kaldım ve aylarca öyle devam etti sadece doktora gidince hamile olduğumu hissediyordum. Sıkma canını kız ileriki aylarda sırt ağrısı kasik ağrısı kramplar yatamama sorunu derken hamilelik gayette zormuş diyorsun

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar yeni hamile

İlk zamanlar bende de hiçbir belirti yoktu 7.haftadan itibaren sıkıntılar başladı aşırı bulantım ve istifalarım oldu günde en az 3 kez istifa ediyordum şuan şuan 17.haftadayım bulantılarım hafifledi eskisinden rahatım çok şükür

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kaç hadalıksın canım ? İlerleyen hafdalarda belki belirtilerin olacaq cok zaman 7. 8 hafdalarda başlıyor ama bazı gebelerde belirti olur bazasında olmuyor olmaması daha güzel dua et bulantın kusman falan olmasın yoksa bulantı kusman insana hayatı zindan ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar