Ben geldim 😍😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Ben geldim 😍😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,934 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ben geldim 😍😍😍😍
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Annişler telefon da sorun vardı yeni düzeldi ben geldim nasılsınız çoktandır görüşemedik bebişler nasıl sizler nasılsınız dogum yapan varmı kaç haftalık oldunuz hepinizi özledim ballarım biz 31 olduk

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Annişler telefon da sorun vardı yeni düzeldi ben geldim nasılsınız çoktandır görüşemedik bebişler nasıl sizler nasılsınız dogum yapan varmı kaç haftalık oldunuz hepinizi özledim ballarım biz 31 olduk
Hoşgeldin caniko ben iyim şükür 1 yaşında a oğlum var peşinde kosturruyom 😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bende devam tatlım 31 olduk bakalim günler azalıyor Kasım sonu kontrol var
Aynıyız bacım çok cnm agrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MaşAllah sende Nur da yetiştiniz bize nerdeyse 😂
Aynen. 31 olduk bakalım

MaşAllah sende Nur da yetiştiniz bize nerdeyse 😂
Aynen. 31 olduk bakalım

Allahım bagışlasın kuzum

Allahım bagışlasın kuzum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hosqeldin kuşum 😍 Yarın Ankaradan kaynanam yanima qeliyor bahane bulmasın diye iş qörmekten canım çıktı iyi sayılmam 😅 38+4 haftalqm işin bahanesiyle bu yorgunlukta doqururum dedim bitek bacak aqrim oluştu 🥺😂 kızım neyi bekliyor anlamadm içeri rahat olsa qerek 🤦‍♀️ yarın kontrolüm war bi umut acilmam waardir doqumaa qirerim diyee ümit ediyorum 😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Hosqeldin kuşum 😍 Yarın Ankaradan kaynanam yanima qeliyor bahane bulmasın diye iş qörmekten canım çıktı iyi sayılmam 😅 38+4 haftalqm işin bahanesiyle bu yorgunlukta doqururum dedim bitek bacak aqrim oluştu 🥺😂 kızım neyi bekliyor anlamadm içeri rahat olsa qerek 🤦‍♀️ yarın kontrolüm war bi umut acilmam waardir doqumaa qirerim diyee ümit ediyorum 😂
Bende bugun heryeri çıkardım böyle artık anam agıadı resmen yeni uzandım resmen daha benimki tekme atmadı

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin senin yorumlara alıştım yokluğun belliydi 🤗 Benden bir hafta öndesin. İnşallah sağlıcakla alırız kucağımıza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar