Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,663 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ben kısa Bir süre olmayacam 🖐️🥺
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹bu süre de hep ablamın yanında olacam onu bir an yalnız bırakmayacam Allah büyük inanın ne yazdığımı bilmiyorum üzüntüden 😭😭😭😭😭😭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹
Sümeyra kuzum gerçekten çok ama çok üzüldüm canım elimizden dua etmekten başka hisbisey gelmiyor biliyorum ne desek senin için yetmez kelimeler kifayetsiz kalır lakin bura imtihan dünyası ablanın imtihanı böyle olucakmis demek ki sende hamilesin hamilelerin duası makbuldür bol bol dua et rabbim tez zamanda şifa göndersin inşallah kuzum

rank
Sümeyra kuzum gerçekten çok ama çok üzüldüm canım elimizden dua etmekten başka hisbisey gelmiyor biliyorum ne desek senin için yetmez kelimeler kifayetsiz kalır lakin bura imtihan dünyası ablanın imtihanı böyle olucakmis demek ki sende hamilesin hamilelerin duası makbuldür bol bol dua et rabbim tez zamanda şifa göndersin inşallah kuzum
Aynen öyle dua dan başka elimizden başka birşey gelmiyor maalesef dünya 3 günlük gerçekten birbirimizi üzmeyelim kırmayalim bugün varız yarın belki yokuz🥺

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlayaar varsa bilir ablama kanser teşhisi koymuşlardı kız kardeşim bugün mesaj attı son evreyi bile geçmiş yumurtalık kanseri ve kanser bütün karnına yayılmış ulaşılmayacak olan yerlere bile yayılmış asla ameliyat yapamayız demiş kemoterapi tedavisi olacak 9 ay boyunca hergun hastaneye gidicek çok zor bir yol sizi ve ablanizi bekliyor demiş doktor asla üzülmesin hep Mutlu olsun Allah korusun bu son günleri olabilir belki demiş 9 ay sonra tekrar kendi doktoruna gidecek gelişme varmı diye eğer yoksa doktor o ve kaderi demiş 4 ay yada en fazla 4 yıl ömrü olur demiş ağlamaktan gözlerimi açamıyorum hamile olanlar özellikle dua istiyorum ben bu kafayla biraz zor girerim buraya inşallah yine gelirim Allah'a emanet olun hepinizi çok seviyorum şuan psikolojikmen çok kötüyüm büyük kızımla.hamileyken abim vefat etti şimdi yine hamileyim ablama böyle diyorlar kafayı yemek üzereyim yaşamayan anlamaz belki ama zorr gerçekten yatıp kalkıp dua ediyorum 😭🥹bu süre de hep ablamın yanında olacam onu bir an yalnız bırakmayacam Allah büyük inanın ne yazdığımı bilmiyorum üzüntüden 😭😭😭😭😭😭
Canım benim Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin ablamiza içini ferah tut rabbim ne demişse o olur hayırlısıyla dualarım seninle canım ne zaman daralirsan gir buraya burdada senin bacıların var unutma 😘

rank
Canım benim Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin ablamiza içini ferah tut rabbim ne demişse o olur hayırlısıyla dualarım seninle canım ne zaman daralirsan gir buraya burdada senin bacıların var unutma 😘
Biliyorum aynen burası benim ikinci ailem oldu ama şu anda ablamın yanında olmak istiyorum o yüzden buraya giremem belki arkadaşlarım merak etmesin diye dedim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Seni en iyi ben anlarım Sümeyra ablan kaç yasinda

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle dua dan başka elimizden başka birşey gelmiyor maalesef dünya 3 günlük gerçekten birbirimizi üzmeyelim kırmayalim bugün varız yarın belki yokuz🥺
Aynen öyle kuzum 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle kuzum 😒
Kendini üzme lütfen

30 yaşında 🥹🥹 bir kızı daha yeni 1 yaşına girdi diğeri 6 yaşında iki kızı var eşi cezaevinde boşanacaklar zaten anne baba ayrı kimsesiz gibi
Kıyamam ya

Biliyorum aynen burası benim ikinci ailem oldu ama şu anda ablamın yanında olmak istiyorum o yüzden buraya giremem belki arkadaşlarım merak etmesin diye dedim
Aynen ablanın yanında ol kuzum

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
30 yaşında 🥹🥹 bir kızı daha yeni 1 yaşına girdi diğeri 6 yaşında iki kızı var eşi cezaevinde boşanacaklar zaten anne baba ayrı kimsesiz gibi
Çok büyük bir sınav Allah yardım etsin çocuklar off sumeyram ne desem rabbim şifa versin annen baban yanında olsun bu günlerde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar