Sorum var Benim bebeymin kafasina su dolmus soyluyolar ama simdi ben korkuyorum

• Konbuyu başlatan Ayten refiyeva
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayten refiyeva tarafından oluşturulan Benim bebeymin kafasina su dolmus soyluyolar ama simdi ben korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benim bebeymin kafasina su dolmus soyluyolar ama simdi ben korkuyorum
Konbuyu başlatan Ayten refiyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem Miray

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzenimin kızının da kafasında sorunu vardı sanki onda da Su toplamıştı doğdu bir süre sonra ameliyat oldu canım boynunun arkasına enseye işte kafasından itibaren sant taktılar şuan çok iyi şükür gebeysen de dogunca bakılır her denilen çıkmıyor üzülme çok Şükür tıp ilerledi merak etme canım dualarim siznke

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
sakın korkma brn dogum yapalı 3 gün oldu bana hamilegimi zehir ettiler neler cektim bir ben bilirim simdi bebegğm dogdu söylenlerin tersi cıktı suan kafasın cok az su var özel bi hastanede tedavi görüyor korkma allaha teslim ol brnde öyle yapiyorum simdi agliyorum ama sabirla yavrumu bekliyorum
Allah sağ Salim kavuştursun 🤲

Özlem Miray

Kayıtlı Üye
rank
Kuzenimin kızının da kafasında sorunu vardı sanki onda da Su toplamıştı doğdu bir süre sonra ameliyat oldu canım boynunun arkasına enseye işte kafasından itibaren sant taktılar şuan çok iyi şükür gebeysen de dogunca bakılır her denilen çıkmıyor üzülme çok Şükür tıp ilerledi merak etme canım dualarim siznke
canım benimde bebegimin kafasinda cok azda olsa sıvı var ama takip altinda simdi daha koklayamadim bile eger fazlasirsa sdaan takıcaklar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sağ Salim kavuştursun 🤲
amin canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar