Benimle aynı sikayetleri olanlar..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fundafulii tarafından oluşturulan Benimle aynı sikayetleri olanlar.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 960 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Benimle aynı sikayetleri olanlar..
Konbuyu başlatan Fundafulii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fundafulii

Fundafulii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 22 haftalık gebeyim covid atlattım bir hafta önce iki gündür sol kasığım aralıkla bıçak batıyor gibi ve bel ağrılarım çok arttı var mı bana bir tavsiyeniz benim gibi olanınız ..

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 22 haftalık gebeyim covid atlattım bir hafta önce iki gündür sol kasığım aralıkla bıçak batıyor gibi ve bel ağrılarım çok arttı var mı bana bir tavsiyeniz benim gibi olanınız ..
Ben şuan 21 girdim ama cnm benimde kasıklarımda ağrı başladı ve bel agrilarim artmaya başladı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Covid yeni atlasmışsin eklem ağrıları bı süre devam edebiliyor ya da kendini yormuş olabilir misin canım dinlenmeyle geçmiyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar