Beşik ne zaman hazırlamalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Beşik ne zaman hazırlamalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,027 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beşik ne zaman hazırlamalıyım
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55
Güzel anneler 36+2 olduk sizce beşiği ne zaman kurmalıyım
BeN 26. Haftada beşiği kurdum sildim güzelce esyalarinida içine koydum beşiğin heryerini güzelce strecledim toz olmasın diye hazırda bekliyorher ihtimali düşünmek lazım dedim kendimce. Bebişin hastane çantası da hazır.
Sadece benim eksiklerim kaldı onuda son ayda kiloma gore alırım diye bekletiyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
BeN 26. Haftada beşiği kurdum sildim güzelce esyalarinida içine koydum beşiğin heryerini güzelce strecledim toz olmasın diye hazırda bekliyorher ihtimali düşünmek lazım dedim kendimce. Bebişin hastane çantası da hazır.
Sadece benim eksiklerim kaldı onuda son ayda kiloma gore alırım diye bekletiyorum
Canım benim herşey hazır bi beşik kurulacak silinecek uyku setini felan hep yıkadım olmadı yarın eşim evde kurarız 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zamanı gelmiş canım artık kur bugün yarın gelir minik ❤️🥰
Sağlıkla gelsin İnşallah bebeklerimiz canım🤲🏻🥰aynen yarın kurarım büyük ihtimalle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar