Sorum var Beşik önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Beşik önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,825 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beşik önerisi
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Bergen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr besik alcam nasil bisey alsam ? Oneriniz var mi . Sepet besik kullanip memnun kalan var mi yada nasil bsy alsam
Valah cnm benim ektim sepet beşik aldı ama 1 buçuk yaşından sonra kulanamadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valah cnm benim ektim sepet beşik aldı ama 1 buçuk yaşından sonra kulanamadi
Bebek ayağa kalip k ndini salliyodu düşecek diye kormus

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr besik alcam nasil bisey alsam ? Oneriniz var mi . Sepet besik kullanip memnun kalan var mi yada nasil bsy alsam ?
Sepet beşik kullandım ben ama 6 ay yatabildi. Uzun süreli istiyorsan başka birşey al. Küçük olduğu için sepette fazla yatılmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlarr besik alcam nasil bisey alsam ? Oneriniz var mi . Sepet besik kullanip memnun kalan var mi yada nasil bsy alsam ?
Sepet beşiğe sığmayınca odasında yatırmaya başladım benim için kullanışlıydı memnun kaldım

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk oğlumda büyüye bilen beşik almıştık Ege içinde onu kullanicam. Yalnız sallanma bölümünü iptal ettim. Sallayarak kullnamiyacagim için. Büyüye bile. Beşikler daha kullanışlı oluyor oğlum 3 50 yaşına kadar kullnadi şimdi 2 numara kullanicam. Sepet beşikler kısa süre kullanılıyor 2 3 ay gibi bişey boşuna para verme derim genede kendin bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar