Beta 6000 olunca kac haftalik olunuyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Beta 6000 olunca kac haftalik olunuyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,128 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta 6000 olunca kac haftalik olunuyor ?
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma Keleş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geç döllenme olup beta değeri adet haftasına uymayabiliyor ben adete göre 8 haftalıktım ama beta denerim 6000 arkadaş gibi dr geç döllenme dedi 2 hafta geriden hesaplamaya başladım yani 6 haftalık
İyi de kuzum dediğin mantıkla gidersek eğer benimde son adetime göre bebek 6 haftaliktın ama beta HCG 10.000 di beta degeri ile alakası yok yanı beta degeri 2.000 çıkıp 6. Haftada olanda var tamamen bebeğin gelişimi ile alakalı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
İyi de kuzum dediğin mantıkla gidersek eğer benimde son adetime göre bebek 6 haftaliktın ama beta HCG 10.000 di beta degeri ile alakası yok yanı beta degeri 2.000 çıkıp 6. Haftada olanda var tamamen bebeğin gelişimi ile alakalı
İşte gelişim dediğimiz şey zaten bu geç döllenme olunca adetten bittikten birkaç hafta sonra hamile kalıyorsun Buda senşn değerini düşük gösteriyo onu demek istedim ben😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İşte gelişim dediğimiz şey zaten bu geç döllenme olunca adetten bittikten birkaç hafta sonra hamile kalıyorsun Buda senşn değerini düşük gösteriyo onu demek istedim ben😁
Anladım kuzum doğrudur 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 hafta sonra gidicem ins cnm.. keseyi gördük bebegi göremedik daha kucuk dedi doktor 1 hafta sonra gepcbakalim dedi :))
Hadi bakalım annesi daha minicik demek ki haftaya hayırlı haberlerini bekliyorum 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar