Beta hcg degeri 0.417

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Merve1 tarafından oluşturulan Beta hcg degeri 0.417 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,666 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Beta hcg degeri 0.417
Konbuyu başlatan Merve1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Merve1

Kayıtlı Üye
rank
Aşılama yapıldı regl ma 5 gün var kasıklarım çok battıgı için kan testi yaptırdım bu sonuç çıktı sonuçu bu şekilde olup gebeligim olan varmı bası sıfır yanındaki rakam yüksek çıkan 2 gün sonra tekrar istedi doktor yükselme varmı diye

Ekli dosyalar

• inbound1811402815760621181.jpg
    inbound1811402815760621181.jpg
    38.5 KB · Görüntüleme: 66

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aşılama yapıldı regl ma 5 gün var kasıklarım çok battıgı için kan testi yaptırdım bu sonuç çıktı sonuçu bu şekilde olup gebeligim olan varmı bası sıfır yanındaki rakam yüksek çıkan 2 gün sonra tekrar istedi doktor yükselme varmı diye
Canım gecikmeni bekle istersen

Merve1

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle inşallah güzel haberler alacaksim dualrim seninle kuzum birşey soracam sana sende sorun varmiydi
Amin inşalah kist vardı bende bekarken amaliyat oldum yumurtalıklarımın biride yavaş çalışıyormuş şuandada doktor aslında bebek olmıcak bir faktör yok gayet saglıklı sın diyor 1 sene oldu evlenelim ilaç tedavisi denedik önce olmadı inşallah aşılama tutar

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amin inşalah kist vardı bende bekarken amaliyat oldum yumurtalıklarımın biride yavaş çalışıyormuş şuandada doktor aslında bebek olmıcak bir faktör yok gayet saglıklı sın diyor 1 sene oldu evlenelim ilaç tedavisi denedik önce olmadı inşallah aşılama tutar
İnşallah birtanem inşallah sağlıkla hayırla sonuçlar alırsın aşılama nasıl yapılıyor zormu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar