Sorum var BETA HCG

• Konbuyu başlatan Asell
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asell tarafından oluşturulan BETA HCG başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BETA HCG
Konbuyu başlatan Asell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, perşembe günü şüphelenip kan testi verdim beta hcg 26,41 çıktı. Dün akşam yine test yaptırdım 63 çıktı yani 1,5 günde bu kadar artmış. Normal midir acaba? Kimyasal gebelikten korkuyorum
Aslında normal güzel artmış sanırım daha çok yeni o yüzden azar azar artıyor kimyasal gebelik için Bi süre sonra geri düşmeye başlaması gerekiyor sanırım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba, perşembe günü şüphelenip kan testi verdim beta hcg 26,41 çıktı. Dün akşam yine test yaptırdım 63 çıktı yani 1,5 günde bu kadar artmış. Normal midir acaba? Kimyasal gebelikten korkuyorum
Kuzum daha çok erken olduğu için olabilir bide adetin çok geçtimi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
2 günde bir 2 katina ckar norml gornyo braznerken baktrmssn ondan olablr 2 gun sabret 2 gun sonra tekrar ver cnm rabbm.bagslasn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar