Beta HcG

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Beta HcG başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 973 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Beta HcG
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze099

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar bugün kan verdim değerim 12,36 çıktı bana göre çok aşırı düşük bir değer ama bilgisi olan net bişeyler yazabilir mi fikirleriniz bilgilerinize ihtiyacım var neden bu kadar düşük anlam veremedim.
Şuan pozitif ama siz 2 günde bi kan vermenz lazm en az 2 kat artış olurda sağlklı gebelk olmş oluyor. Düşük çıkması değil 2günde bi 2 kat artması önemli çnkü. Hayrlı olsn

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun cnm 😘

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
B
Kızlar merhabalar bugün kan verdim değerim 12,36 çıktı bana göre çok aşırı düşük bir değer ama bilgisi olan net bişeyler yazabilir mi fikirleriniz bilgilerinize ihtiyacım var neden bu kadar düşük anlam veremedim.
Bu değerle gebelik var canım iki gün sonra tekrar kan ver iki kat artmış olması lazım. Hakkında hayırlısı olsun 🙏

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
B

Bu değerle gebelik var canım iki gün sonra tekrar kan ver iki kat artmış olması lazım. Hakkında hayırlısı olsun 🙏
Sağol canım benim Allah razı olsun evet kan vericem tekrar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi kaç gün sonra tekrar test ver canım hayırlısı olsun inşallah 🤲
Sağol canım benim Allah razı olsun

Evet baya baya minnacık bir şey🥰

Hayırlı olsun canım 🌹
Sağol canım Allah razı olsun 😊

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim iki gün sonra tekrar bi kan ver bakalım ona göre sonucun ne kadar artacak ona göre bakalım😘🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar