Sorum var Beta hcg

• Konbuyu başlatan Zeynepp1234
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepp1234 tarafından oluşturulan Beta hcg başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 339 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beta hcg
Konbuyu başlatan Zeynepp1234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Z

Zeynepp1234

Guest
Beta hcg 1721 ama kese görülmedi vajinal ultrasonda .Tecrübesi olanlar yardımcı olabilirler mi nezaman gorunuyor

A

Aysay

Guest
Beta hcg 1721 ama kese görülmedi vajinal ultrasonda .Tecrübesi olanlar yardımcı olabilirler mi nezaman gorunuyor
Merhaba canım ben 10 haftalık hamileyim , 5 haftada anladım hamile olduğumu betam 7264 çıktı ve alttan muayene de kesenin içi boş çıktı,10 gün sonra tekrar kontrole gittim bebeği gördük , son adet tarihinden hesapla haftanı ve vücudunu dinle kendini iyi hissediyorsan 6.7. Haftanda bir daha kontrole git .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merak etmeyin bende de 1142cikmisti değer ondan bir hafta sonra gözükmüştü biraz bekledikten sonra ins gözükür

Merak etmeyin bende de 1142cikmisti değer ondan bir hafta sonra gözükmüştü biraz bekledikten sonra ins gözükür

Merak etmeyin bende de 1142cikmisti değer ondan bir hafta sonra gözükmüştü biraz bekledikten sonra ins gözük

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar