Sorum var BETA HCG

• Konbuyu başlatan Sınanır recep han
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sınanır recep han tarafından oluşturulan BETA HCG başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı BETA HCG
Konbuyu başlatan Sınanır recep han
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
S

Sınanır recep han

Guest
Merhaba ARKADAŞLAR BURAYA İLK DEFA YAZACAM İLK BEBEGIMI 8 HAFTALIKKEN KAYBETTİM KALBI DURDU ARADAN 10 AY GECDI CATLATMA VE KLOMEN KULLANDIM ADETİME 7 KALA KAN TESTI VERDIM 500 CIKTI DEGER YÜKSEKMI YANI COGUL GEBELIKMI

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba ARKADAŞLAR BURAYA İLK DEFA YAZACAM İLK BEBEGIMI 8 HAFTALIKKEN KAYBETTİM KALBI DURDU ARADAN 10 AY GECDI CATLATMA VE KLOMEN KULLANDIM ADETİME 7 KALA KAN TESTI VERDIM 500 CIKTI DEGER YÜKSEKMI YANI COGUL GEBELIKMI
Çoğul gebeliği beta HCG değeri ile anlayamazsın canım sadece doktor anlar onu.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim kayranin annesi cevapladığın için bana çoğul dediler insanlar diyor adete bir hafta kala böyle değer olmaz
İnsanlara bakma ne yapmışlar karnını mi komtrol ettiler kaç kese var diye 🤦🏻‍♀️. Sadece USG de kese kontrolünde belli olue xanim deger içinde herkeste aynı olmaz birinde çok olur birinade ise az tamamen salgıladığın progestan hormonu ile allali bir şey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşkım sadece belimde adet ağrısı gibi ağrı oluyor şimdilik iyiyim Ayşem yarın ransevum var çok heyecanlıyım
Hadi hayırlısı olsun çok Yorma kendini kuzum

S

Sılanur recep han

Guest
İnsanlara bakma ne yapmışlar karnını mi komtrol ettiler kaç kese var diye 🤦🏻‍♀️. Sadece USG de kese kontrolünde belli olue xanim deger içinde herkeste aynı olmaz birinde çok olur birinade ise az tamamen salgıladığın progestan hormonu ile allali bir şey

Kayranin annesi allah razı olsun kusuruma bakma tecrübesisim bilmiyorum öğrenmiş oldum sayende cok iyisin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Tamam birtanem 🥰🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar