Beta hgc lütfen bakın lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aslı13 tarafından oluşturulan Beta hgc lütfen bakın lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Beta hgc lütfen bakın lutfen
Konbuyu başlatan Aslı13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Aslı13

Kayıtlı Üye
rank
Kaç yıllık evlisin canım? Ne bu acelen, dur adetin geçsin sonra kan verirsin şimdi verdiğin kanda çıkmaz sonuç zaten.
Acelem yok tam tersi istmedigim için böyleyim iki çocuğum var 6 yıllık evliyim 23 yaşındayım o yüzden içim içimi yiyor ve normalde benim adetim 15 gün geçtiğinde kan versem 2 çıkar şu anda adetime daha 10 gün var 2 çıkmış beni çok korkutuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb cnm tam emin olmak için adetinin geçmesini bekle ve tekrar yaptıR Rabbım hakkında hayırlısını versin cnn
Allah razı olsun inşallah yoktur

Beta hcg 5 ve 5 in üzerindeyse gebelik söz konusudur. Senin adetine 10 gün varmış beta vermek için daha çok erken
İlk gebeliğim de 17 günlük evliydim kanda 7 çıkmıştı şu anda adete 10 gün varken 2 çıkması kafamı kurcaladi

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Acelem yok tam tersi istmedigim için böyleyim iki çocuğum var 6 yıllık evliyim 23 yaşındayım o yüzden içim içimi yiyor ve normalde benim adetim 15 gün geçtiğinde kan versem 2 çıkar şu anda adetime daha 10 gün var 2 çıkmış beni çok korkutuyor

Allah razı olsun inşallah yoktur

İlk gebeliğim de 17 günlük evliydim kanda 7 çıkmıştı şu anda adete 10 gün varken 2 çıkması kafamı kurcaladi
Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Eğer hamile değilsen ve çocuk düşünmüyorsanız korunma yöntemlerinden uygun olanından faydalanın canım.

Tüm sayfalar yüklendi.