Betahcg 574 çıktı adetim 1 gün geçti ikiz olma ihtimali var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mervedmr tarafından oluşturulan Betahcg 574 çıktı adetim 1 gün geçti ikiz olma ihtimali var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 904 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Betahcg 574 çıktı adetim 1 gün geçti ikiz olma ihtimali var mı ?
Konbuyu başlatan Mervedmr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyfer

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba son adet tarihim 21 Mayıs adetim 1 gün gecikti ikiz gebelik olabilir mi 4 gün önce 66 şimdi 574 beta

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba son adet tarihim 21 Mayıs adetim 1 gün gecikti ikiz gebelik olabilir mi 4 gün önce 66 şimdi 574 beta
Hızlı yükselmesi normal canım tek yada ikiz gebelik kan sonucundan anlaşılmaz. Bende çok istemiştim ikiz bebek hayalimdi hep nasip değilmiş Allah gönlüne göre versin inşallah ☺️

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben adetim 6gun gecikti beta 3911 cikmisti 3gun sonra trkrar verdim 15bini uzeriydi 2gunde 2katina yukselmwsi lazimmis boyle yukselmesi saglikla ilerliyor anlamina geliyormus

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Hızlı yükselmesi normal canım tek yada ikiz gebelik kan sonucundan anlaşılmaz. Bende çok istemiştim ikiz bebek hayalimdi hep nasip değilmiş Allah gönlüne göre versin inşallah ☺️
Amiiiin insallah

Aşılama ile mi gebe kaldınız, değerden belli oluyor mu çoğul gebelik bilmiyorum ama pek mümkün olduğunu da sanmıyorum. Usg de belli anca.
Hayır normal gebe kaldim

Aşılama ile mi gebe kaldınız, değerden belli oluyor mu çoğul gebelik bilmiyorum ama pek mümkün olduğunu da sanmıyorum. Usg de belli anca.
Hayır normal gebe kaldim

Ben adetim 6gun gecikti beta 3911 cikmisti 3gun sonra trkrar verdim 15bini uzeriydi 2gunde 2katina yukselmwsi lazimmis boyle yukselmesi saglikla ilerliyor anlamina geliyormus
İnşallah sağlıkla gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar