Beyinde su toplama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanifeylcnygt tarafından oluşturulan Beyinde su toplama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 667 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Beyinde su toplama
Konbuyu başlatan Hanifeylcnygt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tomris geliyo

Hanifeylcnygt

Kayıtlı Üye
rank
Size bir sorum olacaktı covit oldum kontrol için hastaneye gittiğimde kan tahlili nst falan derken ayrıntılı ultrasyona gittiğimde bebegin kafasinin sol tarafında 12 mm su topladığını söyledi böyle bir durum yaşayan var mı

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Size bir sorum olacaktı covit oldum kontrol için hastaneye gittiğimde kan tahlili nst falan derken ayrıntılı ultrasyona gittiğimde bebegin kafasinin sol tarafında 12 mm su topladığını söyledi böyle bir durum yaşayan var mı
Canim onlar net deil kulun yaptığı bı makine yani bende aynısını yaşadım hatta onun yüzüne geç doğum yaptım ne kadar canımı sikmiyorum desende annesin ve içerde bı yer takıyı kafaya ilçe hastanesine gidiyordum kontrollere son ayında dedim şehir Hastanesi'ne gideyim doğum orda olacaktı çünkü ayrıntılı ultrasonla baktılar doktorun yanına gittim adamın kafası kağıtlarda yüzüme bile bakmiyo beyinde su toplanması var doğar doğmaz açık beyin ameliyatı olabilir bebek dedi başka hiç bişey demedi tabi ben yerle yeksan sonra oğlum doğdu biseyi yoktu çok şükür bı müddet yinede beyin doktoruna gittik hiç bişey çıkmadı çok şükür kalbini ferah tut insalah bişey yoktur çarşafa rabbim şifasını versin sağlıklı sihhatli doğur inşallah takma kafana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar