Bez alerjisi siz ne yapıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Bez alerjisi siz ne yapıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bez alerjisi siz ne yapıyorsunuz
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
VAlla bezden mi oldu neydense kızıma mustela aldık ise yaramadı zeytinyağı sürdük oda ise çok işe yaramadı nasıl desem hafif geçirdi 180 e geçen gün gidip başka krem aldırdım canım bayağı iyi geldi gerçekten mustela dünya para bir şeye pek bizde yaramadı 👎

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda mustela ve sebamed kullandım alerji yaptı sonra unibabynin pişik kremi ve arkonemin tüplü kremi iyi geldi. Bebek bezindede önce prima alıyorduk fiyatına yetişemeyince molfixle bimin bezini karışık kullanmıştım. Geceleri uzun süre kaldığı için molfix gündüz bimin beziyle büyüttüm. Her altını değiştirmede krem kullandık asla pudra kullanmadım. Kendim bile pedlerde uzun süre aynı markayı kullanınca tahriş oluyor. Her defasında farklı marka kullanınca sorun olmuyor. Atopik dermatit olmanın zorlukları.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben sağlık ocağından hametan yazdırıyorum çok da memnunum
O vAlla en iiisi oğlumda 6 sene önce hametan ve Bepanthol kullnmstm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğlumda mustela ve sebamed kullandım alerji yaptı sonra unibabynin pişik kremi ve arkonemin tüplü kremi iyi geldi. Bebek bezindede önce prima alıyorduk fiyatına yetişemeyince molfixle bimin bezini karışık kullanmıştım. Geceleri uzun süre kaldığı için molfix gündüz bimin beziyle büyüttüm. Her altını değiştirmede krem kullandık asla pudra kullanmadım. Kendim bile pedlerde uzun süre aynı markayı kullanınca tahriş oluyor. Her defasında farklı marka kullanınca sorun olmuyor. Atopik dermatit olmanın zorlukları.
Pudra hazır nemi çekiyor daha beter yapıyor yaa e bebeğin bezi güzel şuan bitti sleepyi kullnyrm canım ped de gerçekten pedi çok güzel vaalla bezde işte buna devam fiyatta 89 da başka yoktu gttigimde bundan almstm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bez alerjisi ise canım direk markayı değiştir bizim kayraya ben normalde hep bimden aldığım bezi kullanıyordum sonra baby natural aldık alerji yaptı bir kaç kullanöadna sonra tekrar jenny döndük ilk bezde eski haline döndü poposu bez alerjisini krem vs götürse bile yeniden tekrar ediyor değiştirmekte fayda var

Tüm sayfalar yüklendi.