Bi dk alabilir miyim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Bi dk alabilir miyim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 418 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi dk alabilir miyim kizlar
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben Kırıkkale de oturuyorum ve bu benim 3.sezeryanim olacak ve benim açımdan riskliymiş özel hastaneye de gittim benim doğumu doğum esnasında kana riskim olursa diye kabul etmedi bu arada kan gurubum 0rh- eşimin ve akrabalarının ki 0rh+ benim için Ankara'da iyi bir doktor tavsiyeniz varmı

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben Kırıkkale de oturuyorum ve bu benim 3.sezeryanim olacak ve benim açımdan riskliymiş özel hastaneye de gittim benim doğumu doğum esnasında kana riskim olursa diye kabul etmedi bu arada kan gurubum 0rh- eşimin ve akrabalarının ki 0rh+ benim için Ankara'da iyi bir doktor tavsiyeniz varmı
Ankara'da özelmi düşünüyorsun özelde bildiğim yok ama. Ankara şehir hastanesinde Dr Necati Hançerlioğlunu öneririm çok çok iyi ilgili ve bilgili bir Dr.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar