Bi sorum olucak benim gene🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Bi sorum olucak benim gene🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bi sorum olucak benim gene🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebegim 2 aylık olucak şuan hem beni emiyor hemde günde 1 veya 2 defa mama takviyesi yapıyorum bebeğine su ver diyen çok kişi var açıkçası vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varmı ben 6 aya kadar anne sütü aldığı için verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiğim için vermem gerektiğini söylüyorlar yardımcı olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bebegim 2 aylık olucak şuan hem beni emiyor hemde günde 1 veya 2 defa mama takviyesi yapıyorum bebeğine su ver diyen çok kişi var açıkçası vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varmı ben 6 aya kadar anne sütü aldığı için verilmiyor diye biliyorum ama mama verdiğim için vermem gerektiğini söylüyorlar yardımcı olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Soruyorsunuz ama insnalar cevap verirken yalnıs algılıyorsunuz

A

Adsız anne adayı

Guest
Mamada su ile yapılıyor ekstra suya gerek yok ama vermek istersen bı çay kaşığı ver doktor söylemiştir yoksa kendi kafamdan seni yönlendirmek istemem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şahsen ben şu verme taraftarıyım canım normalde mama kullanmadim ama o mamayı içerken bile ağzında kalan puturtulere karşı su verilebilir. Günde 1 kez ek gıda veriyorum verdikten sonra ne kadwr çorba dahi olsa sıvı 3 4 tatlı kaşığı su içiyorum damağından o tat gitsin diye

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk 6 ay sadece anne sütü olmadığı takdirde devam sütü diye de bilinen formül mamalar suya gerek yok yani ben vermedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Kimse sizi yönlendirmiyor hanımefendi🙏🏻
Pardon ama ben size beni yonlendiriyomusunuz dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şahsen ben şu verme taraftarıyım canım normalde mama kullanmadim ama o mamayı içerken bile ağzında kalan puturtulere karşı su verilebilir. Günde 1 kez ek gıda veriyorum verdikten sonra ne kadwr çorba dahi olsa sıvı 3 4 tatlı kaşığı su içiyorum damağından o tat gitsin diye
Teşekkür ederim canımm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk 6 ay sadece anne sütü olmadığı takdirde devam sütü diye de bilinen formül mamalar suya gerek yok yani ben vermedim
Bugün nasılsın kuzum

Pardon ama ben size beni yonlendiriyomusunuz dedim

Teşekkür ederim canımm
Rica ederim 💫

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederim canımm
Mamada su ile yapılıyor ekstra suya gerek yok ama vermek istersen bı çay kaşığı ver doktor söylemiştir yoksa kendi kafamdan seni yönlendirmek istemem
Doktora sorduğumda su verme dedi bende kararsiz kalmıştım sudan zarar gelmez dediler ver diyince kararsız kaldım verip vermemekte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar