Bi sorum olucak benim gene­čą░

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase taraf─▒ndan olu┼čturulan Bi sorum olucak benim gene­čą░ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,178 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 62 yorum ve 2 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Bi sorum olucak benim gene­čą░
Konbuyu ba┼člatan Asena.ase
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan H├╝lyaÔŁĄ´ŞĆ

Kayra'n─▒n Annesi ­čĺĽ

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021

Aleyna Ta┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Aral─▒k 2021
Bebegim 2 ayl─▒k olucak ┼čuan hem beni emiyor hemde g├╝nde 1 veya 2 defa mama takviyesi yap─▒yorum bebe─čine su ver diyen ├žok ki┼či var a├ž─▒k├žas─▒ vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varm─▒ ben 6 aya kadar anne s├╝t├╝ ald─▒─č─▒ i├žin verilmiyor diye biliyorum ama mama verdi─čim i├žin vermem gerekti─čini s├Âyl├╝yorlar yard─▒mc─▒ olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Kuzum her mamada su al─▒m miktar─▒ de─či┼čir baz─▒lar─▒nda gerek olmaz doktorun e─čer kulland─▒─č─▒n mamay─▒ bilerek su i├žirme dediyse i├žirme can─▒m

Meltemkuzu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 May─▒s 2022
Bebegim 2 ayl─▒k olucak ┼čuan hem beni emiyor hemde g├╝nde 1 veya 2 defa mama takviyesi yap─▒yorum bebe─čine su ver diyen ├žok ki┼či var a├ž─▒k├žas─▒ vermeliyim su benim gibi olan ve su veren veya vermeyen varm─▒ ben 6 aya kadar anne s├╝t├╝ ald─▒─č─▒ i├žin verilmiyor diye biliyorum ama mama verdi─čim i├žin vermem gerekti─čini s├Âyl├╝yorlar yard─▒mc─▒ olurmusunuz sizce vermelimiyim mi yoksa vermemeliyim mi
Bnm 3 c├╝ gebeli─čim hep emdiler hi├ž mama kullanmad─▒m ama g├╝nl├╝k ortalama 5..6 cay ka┼č─▒─č─▒ suyu aksatmadan verdim kim ne d├╝┼č├╝nr bilemem bu bnm ┼čahsi fikrim

Mervee

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Aral─▒k 2021
Ben sadece emziriyorum ona ra─čmen 15 g├╝nl├╝kten beri ├žay ka┼č─▒─č─▒yla su veriyorum ┼čuan 2 ayl─▒k. Sen bide mama veriyormu┼čsun ver istersen
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

K─▒zlar sar─▒msa─č─▒ uzun s├╝reli saklamak isterseniz kabuklar─▒yla 1 saat ├╝zerine folyo ├žekerek f─▒r─▒nlay─▒n (kolay soyuluyor) onlar─▒ kavanoza doldurun ay├ži├žek ya─č─▒ veya zeytinya─č─▒ ekleyin ├╝zerine tuz at─▒p dolaba atabilirsiniz. ─░ster ├Âyle yiyin ister yemeklere at─▒n. Ben ├žok sar─▒msak ald─▒─č─▒m i├žin i├žinde kuruyordu b├Âyle y├Ântem buldum ­čśé
Bende soyup buzlu─ča at─▒yorum po┼četle laz─▒m olduk├ža ├ž─▒kar─▒p kullan─▒yorumÔś║´ŞĆ

Beg├╝m­čśŐ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Ocak 2021
Can─▒m anne s├╝t├╝ onun su ihtiyac─▒n─▒ kar┼č─▒l─▒yordur form├╝l mama da zaten su yap─▒l─▒yor baz─▒ mamalar kab─▒zl─▒k yapabildi─či i├žin su verin diyen doktorlar var. Bebe─činin b─▒ng─▒lda─č─▒na elini s├╝r bast─▒rmadan elinle anlars─▒n zaten normalden ├žok daha i├žeri ├ž├Âk├╝kse susuz kalm─▒┼č demektir ├Âyle g├╝nlerde 1 2 tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒ su verebilirsin. Takibini sen sa─čla yani ­čśŐ

Asena.ase

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Kuzum her mamada su al─▒m miktar─▒ de─či┼čir baz─▒lar─▒nda gerek olmaz doktorun e─čer kulland─▒─č─▒n mamay─▒ bilerek su i├žirme dediyse i├žirme can─▒m
Gitti─čimiz de kontrolde tekrsr sorucam bakal─▒m ne diyecek

Can─▒m anne s├╝t├╝ onun su ihtiyac─▒n─▒ kar┼č─▒l─▒yordur form├╝l mama da zaten su yap─▒l─▒yor baz─▒ mamalar kab─▒zl─▒k yapabildi─či i├žin su verin diyen doktorlar var. Bebe─činin b─▒ng─▒lda─č─▒na elini s├╝r bast─▒rmadan elinle anlars─▒n zaten normalden ├žok daha i├žeri ├ž├Âk├╝kse susuz kalm─▒┼č demektir ├Âyle g├╝nlerde 1 2 tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒ su verebilirsin. Takibini sen sa─čla yani ­čśŐ
Ger├žekten mi o y├Ântemi bilmiyordum ├žok te┼čekk├╝r ederim ├Â─črenmi┼č oldum canim

Ger├žekten mi o y├Ântemi bilmiyordum ├žok te┼čekk├╝r ederim ├Â─črenmi┼č oldum canim
Canim ben hem oglanlarda hem k─▒z─▒nda su verdim bana ebe vere bilirsin dedi mama yedi─či icin dedi
Ben sadece emziriyorum ona ra─čmen 15 g├╝nl├╝kten beri ├žay ka┼č─▒─č─▒yla su veriyorum ┼čuan 2 ayl─▒k. Sen bide mama veriyormu┼čsun ver istersen

Bende soyup buzlu─ča at─▒yorum po┼četle laz─▒m olduk├ža ├ž─▒kar─▒p kullan─▒yorumÔś║´ŞĆ
Mamay─▒ vermek istemiyorum ama ├žok zay─▒f do─čdu tam toparlam─▒┼čt─▒ ameliyat oldu 25 g├╝nl├╝k iken ele avuca gelsin diye mama vermeye ba┼člad─▒m

T├╝m sayfalar y├╝klendi.