Sorum var Bide ben konu açıyım☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee tarafından oluşturulan Bide ben konu açıyım☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bide ben konu açıyım☺️
Konbuyu başlatan Mervee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 29+2 olduk daha çanta hazırlamadım, hep istiyorum yatayım 🙈canım hiç birşey yapmak istemiyor. Bacaklarım da kramp ağrısı var magnezyum kullanıyorum oda hiç geçirmedi 😔 of ne biliyim öyle dertlenme geldi 🤭 varmı benim gibi hep yatmak isteyen 🙈
Aynı ben 😁😁

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+2 olduk daha çanta hazırlamadım, hep istiyorum yatayım 🙈canım hiç birşey yapmak istemiyor. Bacaklarım da kramp ağrısı var magnezyum kullanıyorum oda hiç geçirmedi 😔 of ne biliyim öyle dertlenme geldi 🤭 varmı benim gibi hep yatmak isteyen 🙈
Aynı ben iki çocuğum var onlar sayesinde gün boyu ayaktayım yoksa hiç bir şey yapmadan yatardım herhalde akşama kadar😁

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim aynı beni yazdın sanki bende bazen yatmak istiyom bütün gün ama zor 1 buçuk yaşında oğlum var yatamiom tabi 😂😂

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bn dogum yapali 6 ay oldu ama hala yatip gunlerce uyuyasim var😄

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bn dogum yapali 6 ay oldu ama hala yatip gunlerce uyuyasim var😄
😅😅 Ay bende bi doğursam uykusuzluğa razıyım🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canim aynı beni yazdın sanki bende bazen yatmak istiyom bütün gün ama zor 1 buçuk yaşında oğlum var yatamiom tabi 😂😂
Benim de 3 yaşın da oğlum var fırsat buldukça yatmaya çalışıyorum işte 🤭 Allahtan oyuncaklarıyla güzel oynuyor da beni fazla zorlamıyor 😅🙈

Aynı ben iki çocuğum var onlar sayesinde gün boyu ayaktayım yoksa hiç bir şey yapmadan yatardım herhalde akşama kadar😁
😅 Bende bitane var biraz da olsa fırsat bulup yatabiliyorum 🤭 senin bi fazlan var daha zormuş 🤭

Maşallah kuzum benimki öyle şeyler yapmaz hiç 😁
Aman yapsa eline yapışır sanki 😅 valla bu zaman da çok iyi geliyor 🤭

Son düzenleme:

Küb®a

Kayıtlı Üye
rank
Hergün düzenli olarak maden suyu içersen kramp sıkıntını giderirsinn 34+6 toplam da bir kere kramp girdi onda da 2 gün içmemiştim. Kişiden kişiye değişir mi bilmem ama denemeni tavsiye ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar