Bıktık ama kaynana sorunsalı....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Bıktık ama kaynana sorunsalı.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,927 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bıktık ama kaynana sorunsalı....
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mâriye

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimalle doğum sonrası ile ilgili şüphelerinizle haklı çıkacaksınız. Benim uyguladığım taktik işe yaradı, size de muhakkak tavsiye ederim.

Doğum sonrası kayınvalideniz yatılı kalmasın, hiçbir şey istemeyin kendisinden. Lohusalık döneminde bebeği vermeyin, hatta yataktan bile çıkmayın bebeğinizle. Sen uyu ben mama veririm derlerse kabul etmeyin. Emziriyorum, mama içmeyecek deyin. Veya emzirmiyorsanız, mamasını da ben vereceğim, herşeyiyle ben ilgileneceğim diyeceksiniz.

Her karışmak istediğinde verilen nasihati kabul etmeyin. Ben kendi bildiğimi yapacağım, çok araştırdım, ayrıca bilmediğim bir şey olursa doktoruma, ebeme danışıyorum diyeceksiniz.

Cevap vermeyip, içinize atarsanız hem sağlığınızdan olursunuz hem kolunuzu kaptırırsınız.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım ultrasonda görmeye gelmek istemedi sadece doğuma gelmek istedi onu da eşime söyledim rahat edemem görsün biraz gitsin dedim, öyle de oldu yanımda kalmak istedi eşim sana gerek yok git dedi gitti. Doğumdan sonra da kayınvalideme gittiğimiz de yanında emzirmemi istedi hep başka odaya gittim annemin yanında emzirmiyorken onun yanında mı emzircem.oğlumu ayağın da sallamak istedi izin vermedim ben ayakta sallanmaya hiç alıştırmadım neden sallatıyım eve gidince ben uğraşçam. Şimdi bile gittiğimiz de çay içirmeye kalkıyor veya başka birşey hemen tepki gösteriyorum, benim bir düzenim kuralım var onu kimse bozamaz böyle işte 🤗☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok hiç öyle olmuyor 3 yaşına gircek kimseye bırakmam eşim sağolsun hep ilgilendi gece beni uyuttu kendi uyumadı kimseye muhtaç etmedi. Kaynanam hala der bırak bigün kalsın özledik diye. Ben nereye o oraya kimse de bırakmam baktırmam da 🤗
Ben de sizin gibiyim 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar