Bıktım gerçekten artık 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Bıktım gerçekten artık 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,573 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Bıktım gerçekten artık 😥
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Eşim sürekli şüpheci davranıyor bıktım artık bugün arkadaşım geldi çay içtik gitti tezgâh üstünde 4tane çay bardağı vardi işten geldi eşim dedi arkadaşın tekse neden 4 bardak var hep böyle herşeyden şüphe ediyor hep şüphe hep hâlbuki daha bir aylıkken oruspu eski sevgilisiyle konuşan o ama bana şüphe duyuyor biktim artik😥😥😥

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşim sürekli şüpheci davranıyor bıktım artık bugün arkadaşım geldi çay içtik gitti tezgâh üstünde 4tane çay bardağı vardi işten geldi eşim dedi arkadaşın tekse neden 4 bardak var hep böyle herşeyden şüphe ediyor hep şüphe hep hâlbuki daha bir aylıkken oruspu eski sevgilisiyle konuşan o ama bana şüphe duyuyor biktim artik😥😥😥
ya neden sene guvenmiyorki🤦🏻‍♀️insan guvenmedigi biri ile nasil evlenir otur konus canim bu durumdan rahatsiz oldugnu soyle senden neden suphelendigni sor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım zümrem benim ya kıyamam sana Allah'ım yardımcın olsun inşallah eşini karşına Al Ve ciddi kesin bir şekilde konuşman lazim Sana Neler İma ediyor Güvenmiyor Peki bu çok ciddi birşey evlilikte Güven Olmasa asla o evlilik olmaz bitirme noktasıdır Allah'ım eşin olacak kişiye akıl fikir versin inşallah güven sorunu Ne Zaman başladı çok üzüldüm Yaşadıklarına 😢

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
oncedendemi boyleydi?
Evet öyleydi daha bir aylik evliyken eşim eski sevgilisi aradi yakaladım o günden beri böyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım zümrem benim ya kıyamam sana Allah'ım yardımcın olsun inşallah eşini karşına Al Ve ciddi kesin bir şekilde konuşman lazim Sana Neler İma ediyor Güvenmiyor Peki bu çok ciddi birşey evlilikte Güven Olmasa asla o evlilik olmaz bitirme noktasıdır Allah'ım eşin olacak kişiye akıl fikir versin inşallah güven sorunu Ne Zaman başladı çok üzüldüm Yaşadıklarına 😢
1 aylik evliyken onun sevgilisi aradi yakaladım o günden beri hep böyle sürekli bi açığımı arıyor konuşuyorum fayda etmiyor kas kafali biktim biktim rabbim hesabını sorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1 aylik evliyken onun sevgilisi aradi yakaladım o günden beri hep böyle sürekli bi açığımı arıyor konuşuyorum fayda etmiyor kas kafali biktim biktim rabbim hesabını sorsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnsan ne yaparsa karşısındakinden de aynı şeyleri bekler yaptığını düşünür. Eşinde öyle canım kusura bakma. Eşine bunu anlat. O zaman farkına varır saçmaladığının

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür eşimde böyle şeyler yok. Olursa da vururum😏🤣
Eminemmmmm bende bende😃😃😃😃 hahaahah karşımıza kendini bile. İmanlı vicdanlı insanlar çıkarsın inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻 kişi kendini nasıl biliyorsa öyle bilir 😏😏😏

Tüm sayfalar yüklendi.