Bilgi lütfen🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Bilgi lütfen🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi lütfen🙈
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben son adet tarihime göre hesapladıgımda 9 haftalık çıkıyor ama ultrason ölçümü 7 de gösteriyor yani 2 hafta oynama var ben hangine göre hesap yapmalıyım sizce?

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben son adet tarihime göre hesapladıgımda 9 haftalık çıkıyor ama ultrason ölçümü 7 de gösteriyor yani 2 hafta oynama var ben hangine göre hesap yapmalıyım sizce?
Ultrasona göre benim de hesaplayınca 36 hafta çıkıyor ama doktor ultrasonda 34 hafta gördü dedi adet tarihi değişebiliyor dedi ultrason a göre hesapla

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canim sen adet tarihine göre hesapla bebiş büyüdükçe o farkı kapattir ultrasona bakarsan benim bebeğimin bas gelişimi 38+5 karın cevresinin gelişimi 37+3 Bebek büyüdükçe o haftasına göre ölçüm de değişiyor bir de ultrasonda kaynaklı ölçüm hatası da olabiliyor

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim geç döllenme de olabilir bilemiyorum benim son adetime göre de ultrason olcumlerine gorede uygulamaya gorede herşey aynı cikiyo😊

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim geç döllenme de olabilir bilemiyorum benim son adetime göre de ultrason olcumlerine gorede uygulamaya gorede herşey aynı cikiyo😊
[
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel
Ultrasona göre benim de hesaplayınca 36 hafta çıkıyor ama doktor ultrasonda 34 hafta gördü dedi adet tarihi değişebiliyor dedi ultrason a göre hesapla
Geç döllenme olabileceğinden dolayımı acaba ama ultrasonda da yanılma payı olabiliyorya bilemedim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Adet tarihi baz alınıyo ultrason bazen önde yada geride gösterse bile bebek büyüdükçe haftasını yakalıyo

Tüm sayfalar yüklendi.