Bilgi verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Bilgi verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,073 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgi verin
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende ikili taramayı yaptıramadım ama üçlü tarama temiz çıktı çok şükür
2Lİ yaptım temiz çıktı diyorlar 3lü tarama yanılma payı var dogru çıkmıyor riskli çıkıyor korktum biraz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım 2li tarama testi temiz çıktıysa zaten doktorlar 3u önermiyor önemli olan 2li benim ki temiz cıktı doktorum 3 e gerek yok dedi isteğe bağlı ama istersen yatırabilirsin
Devlet doktorumu

Canım 2li tarama testi temiz çıktıysa zaten doktorlar 3u önermiyor önemli olan 2li benim ki temiz cıktı doktorum 3 e gerek yok dedi isteğe bağlı ama istersen yatırabilirsin
Devlet doktorumu

Devlet doktorumu

Son düzenleme:
M

Mercan

Guest
Kızlar 18 +6 günlügüm 2 Eylül randevu aldım kontrol için 2 li tarama sonuç temiz çıktı eşim 3lü tarama yap diyor herşeyi düzgün yaptır diyor ben 3lü tarama istemiyorum ne yapmalıyım yardım
Benim doktorum demişti ki ikili taramada sıkıntı çıkarsa üçlü dörtlü yu yaptırırsın yoksa yaptirmana gerek yok demisti

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ayrıntılıya gir mutlaka onda yanılma olmuyo cnm
Testim Temiz Çıkmış 3lü ne Allah için

Benim doktorum demişti ki ikili taramada sıkıntı çıkarsa üçlü dörtlü yu yaptırırsın yoksa yaptirmana gerek yok demisti
Benimki tertemiz çıktı doktor dedi korkma rutin bunlar

Benimki tertemiz çıktı doktor dedi korkma rutin bunlar

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bizim haftalar seninle yakındı galiba sen kaç haftalık oldun ilk hamilelik mi?
Bugün 19 haftalık olducnm

Bugün 19 haftalık olducnm
2inci gebelik

Cnm bizim haftalar seninle yakındı galiba sen kaç haftalık oldun ilk hamilelik mi?
Seninki kaç haftalık bebişin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.