Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,107 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilginize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen..
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlknurrr

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe dua edin lütfen😞😢

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
23+3 hamileyim ilk hamileliğim aslında ikizdi bebebklerimden birini 17 haftalıkken kaybetdim düşürdüm diğerini ise düşük riskiyle bu haftaya zar zor getirdim.. Dün Dra gittdim rahim ağzı baya kısalmış her an açıla bilir dedi dikiş atılması gerekiyormuş.. Dikiş atarlarsa bir faydası olurmu bilenler varmı yada başına gelen yardımcı olun lütfen😢hala düşük riskim devam ediyor çok korkuyorum bebebiğimi kaybederim diğe dua edin lütfen😞😢
Hiç bir bilgim bu konuda yok canm ama duam seninle inşallah sağ sağlım kucağına alırsın cnm ya

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Bı arkadaşımın sizinki gibiydi dikis.attilar şuan bebeği bi yaşında canim insallah sende sağ salim kucağına alırsın🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım şuan doğum için çok küçük ve çok tehlikeli ne yapılması gerekiyorsa yaptır drlar ellerinden geleni yaparlar doğumu geciktirmek için rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğini

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Dualarımız senınle cnm

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım şuan doğum için çok küçük ve çok tehlikeli ne yapılması gerekiyorsa yaptır drlar ellerinden geleni yaparlar doğumu geciktirmek için rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğini
Sağoll canım evet çok küçük daha Dr en azından 28 haftaya getirmemiz lazım dedi erken doğum olsa bile şu an mümkün değil çok küçükmüş tek çare dikiş atmak onuda cuma günü tekrar kontrol edib yapıcaz dedi.. Dualarınızı esirgemeyin canım lütfen 9 yıl sonra bebeğimin varlığını hiss etmişken onu kaybetmekden çok korkuyorum🙏😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarımız senınle cnm
Çok teşekkürler canımm ya şu an tek ihtiyacım olan şey dualarınız.. RABBİM yavrularımızı korusun🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağoll canım evet çok küçük daha Dr en azından 28 haftaya getirmemiz lazım dedi erken doğum olsa bile şu an mümkün değil çok küçükmüş tek çare dikiş atmak onuda cuma günü tekrar kontrol edib yapıcaz dedi.. Dualarınızı esirgemeyin canım lütfen 9 yıl sonra bebeğimin varlığını hiss etmişken onu kaybetmekden çok korkuyorum🙏😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkürler canımm ya şu an tek ihtiyacım olan şey dualarınız.. RABBİM yavrularımızı korusun🙏
Canım benim kıyamam Allah yardımcın olsun inşallah bi sorun olmaz sağlıkla doğar bebeğin dualarımız seninle haber ver cuma günü durumunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar