Bilgisi olan başına gelen varsa lütfen baksın böbrekte yumuşak doku görünümü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bilgisi olan başına gelen varsa lütfen baksın böbrekte yumuşak doku görünümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 319 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan başına gelen varsa lütfen baksın böbrekte yumuşak doku görünümü
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 9 aylık böbrek ultrasonunda sağ böbreğinde nodüler yumuşak doku görünümü tespit edilmiştir diyor ne olduğunu daha iyi enlamak için tekrar ultrason çektireceğiz ama araştırıyorum hep kötü sonuçlar çıkıyor bilen başına gelen varmı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 9 aylık böbrek ultrasonunda sağ böbreğinde nodüler yumuşak doku görünümü tespit edilmiştir diyor ne olduğunu daha iyi enlamak için tekrar ultrason çektireceğiz ama araştırıyorum hep kötü sonuçlar çıkıyor bilen başına gelen varmı
Öncelikle Çok geçmiş olsun canım internette her yazilana itimat etme bazen çok abartıyorlar herşeyi Allah'ın izniyle ilaç ile tedavi edilebilir bir şey olduğuna inanıyorum rabbim şifalar versin inşallah kuzum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Çok geçmiş olsun canım internette her yazilana itimat etme bazen çok abartıyorlar herşeyi Allah'ın izniyle ilaç ile tedavi edilebilir bir şey olduğuna inanıyorum rabbim şifalar versin inşallah kuzum
İnşallah öyle olması için allaha dua ediyorum rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle geçmiş olsun. İnternette yazılanlara bakıp moral bozma ordakiler genel olarak yazılı şeyler lakin hastalık kişiye özeldir. Eminim bebeğin büyüdükçe geçer hiç sıkıntı etme

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun. İnternette yazılanlara bakıp moral bozma ordakiler genel olarak yazılı şeyler lakin hastalık kişiye özeldir. Eminim bebeğin büyüdükçe geçer hiç sıkıntı etme
İnşallah canım yüreğim ağzımda bi ultrasona gidip doktora gösterseydim buğün içinde olcak hepsi inşallah iyi şeyler söyler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım benim amin
Tez zamanda hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah
Canlarım çok sağolun iyi dilekleriniz için birşey çıkmadı çok şükür özelde çektermiştim daha iyi baktırdım bu sefer basit lenf bezelerinden çıktı böbreklede alakası yokmuş ama doktor yinede bir ultrason daha bakalım kesin emin olalım hastanenin ultrasonuna gelin randevu zamanı çekim yapılsın tekrar dedi yüreğime su serpildi çok şükür allah evlatlarımızı korusun cümlemizin

Amin canım benim amin
Canlarım çok sağolun iyi dilekleriniz için birşey çıkmadı çok şükür özelde çektermiştim daha iyi baktırdım bu sefer basit lenf bezelerinden çıktı böbreklede alakası yokmuş ama doktor yinede bir ultrason daha bakalım kesin emin olalım hastanenin ultrasonuna gelin randevu zamanı çekim yapılsın tekrar dedi yüreğime su serpildi çok şükür allah evlatlarımızı korusun cümlemizin

Amin canım benim amin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar