Bilgisi olan cevap verbilir mi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru buğlem tarafından oluşturulan Bilgisi olan cevap verbilir mi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,423 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan cevap verbilir mi lütfen
Konbuyu başlatan Ebru buğlem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ebru buğlem

Kayıtlı Üye
rank
30+3 günlük hamileyim bebeğim çok hareketi rahime çok baskı yapıyor sürekli çişe gidiyorum erken dogum olma ihtimali var mı acaba birde çatı muayenesi ne zmn yapiliyor son olarak nts kac haftada yapılıyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
30+3 günlük hamileyim bebeğim çok hareketi rahime çok baskı yapıyor sürekli çişe gidiyorum erken dogum olma ihtimali var mı acaba birde çatı muayenesi ne zmn yapiliyor son olarak nts kac haftada yapılıyor
Bebeğim hareketli olması erken doğum demek değildir nst 34 de girdim ama sancım vardı çatı muayenesini de ilk hamileliğimde 38+2 de olmuştum

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 haftalık gebeyim wcde yatıp kalkıyorum resmen hareketli olmasi iyi bişey korkma

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum yapıp yapamayacağını bakılıyor açıklık var mı vb mesela bende aşırı akıntı vardı açılma yoktu parmak ile kontrol ediyor sanyelik birşey
Burda bunu dogum sancilarin geldiginde yapiyorlar.. cok enteresan.. dogumdan haftalar oncemi yapiyorlar orada.. bence dogru olan oymus ama doguma kadar degisen birsey de olur mu acaba burda o yuzden mi dogumun basladiginda bakiyorlar acaba.. icime dert oldu..

Nts 34. Haftada girmeye başladım canım çatı muayenesi 37+3 te yapilmisti canım .baskı bebek buyudugdendir canım oda idrar torbasına baskı yapıyordur ben tuvalette bile yatmayı düşündüm 😄o derece çok fazla çıkıyordum gelen de afedersin 2 damla gidiyorum tuvalete gelip yatıyorum sanki yeniden tuvaletim varmış gibi gene gidiyorum gene 2 damla öyle öyle sabaha tuvalete gidiyordum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Burda bunu dogum sancilarin geldiginde yapiyorlar.. cok enteresan.. dogumdan haftalar oncemi yapiyorlar orada.. bence dogru olan oymus ama doguma kadar degisen birsey de olur mu acaba burda o yuzden mi dogumun basladiginda bakiyorlar acaba.. icime dert oldu..
Ben erken yapıldığını sanmıyorum ilk hamileliğimde 37 de sancılarım başlamıştı ilaç kullandım kasılmalar için o zaman bakılmadı mesela 38+2 de kontrole gittim doğum sancılarım başlamış önce nst ye girdim ebe demişti ki hatta doğuruyor sun hiç mi hissetmiyorsun hemen doktoruma haber verdik baktı sonuçlara evet doğum sancıları çatı muayenesi yapalım dedi öyle ilk kez olmuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar