Sorum var Bilgisi olan varmı yeni dagan çocuk hakkinda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem_35 tarafından oluşturulan Bilgisi olan varmı yeni dagan çocuk hakkinda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan varmı yeni dagan çocuk hakkinda
Konbuyu başlatan Sinem_35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim bir haftalık dünden beri büyük abdestini yapmadı ver 2 buçuk saatte bir şut istiyor sizce normal mi 2 buçuk saatte bir şut vermek gerçi sütüm az
Süt istemesi normal canım yeni doğan bebekler 2 saatte bir acıkır🥰 bekle eğer büyük abdestini yapmazsa doktora götürebilirsin canım yada benim bitane arkadaşım var diyor zeytin yağı veriyorum hemen yapıyor tabi bebeğe zararı varmı yokmu onu bilmiyorum canım sen deneme ama diğer anneler tecrübeli yazarlar canım 🥰🥰

Bebeğim bir haftalık dünden beri büyük abdestini yapmadı ver 2 buçuk saatte bir şut istiyor sizce normal mi 2 buçuk saatte bir şut vermek gerçi sütüm az
Canım emmesi çok normal hem sık emzirmek bebeği sarılık yapmıyor kakası içinde soğuk sıkım zeytinyağı kullanabilirsin kuzum doktor bana vermişti Bi sıkıntı olmadı kızımı rahatlatmıştı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Her istediğinde emzir canım sütünde çoğalacak kakasını yapması konusunda sütün azsa mama mı veriyorsun günlük çişli bez sayısı kaç

Sinem_35

Kayıtlı Üye
rank
Her istediğinde emzir canım sütünde çoğalacak kakasını yapması konusunda sütün azsa mama mı veriyorsun günlük çişli bez sayısı kaç
Sütüm bazen yetmiyor canım mama takviye arasıra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sürekli emzirmeyi dene sütünün çoğalması için kuru dut haşla suyuyla birlikte tüket
Tmm çok tskrler🥰

Tüm sayfalar yüklendi.