Bir kaynanana meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Bir kaynanana meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 720 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir kaynanana meselesi
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melolem

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamdayim sağ olsun oğlunu sürekli dolduruyor benle aynı dertte olanlar nasıl başa cikiyorsunuz
Canım benimde kaynanamla bir avluda evlerimiz ama Allah razı olsun 3. Hamileliğim ve 36 haftalık hamileyim her işime koşuyor kocam biraz sesini yükseltse benden önce o beni savunur.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanamdayim sağ olsun oğlunu sürekli dolduruyor benle aynı dertte olanlar nasıl başa cikiyorsunuz
İş kocanda bitiyor canım dolduruşa gelmeyecek olan kendisi hiç bi şekilde başa çıkamazsın yoksa kocan sana sahip çıkacak. Beni emanet olarak aldınız hıyanet ediyorsunuz bunları yaşatmak için mi getirip gelin ettiniz diye sor onlara belki bi silkinip kendilerine gelirler

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İş kocanda bitiyor canım dolduruşa gelmeyecek olan kendisi hiç bi şekilde başa çıkamazsın yoksa kocan sana sahip çıkacak. Beni emanet olarak aldınız hıyanet ediyorsunuz bunları yaşatmak için mi getirip gelin ettiniz diye sor onlara belki bi silkinip kendilerine gelirler
Benim ki dünya bir yana anam bir yana diyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin anası bi yana canım bi kocan bi ananın evladı değil ama sende onların emanetisin artık sana gelecek onlara gelmiş oluyor seni de tutmaları lazım kaynanan kocanın bağlılığını kullanıp senin üstüne salıyorsa bilki seni çekemediği bi durum vardır bazı Kaynanalar böyle maalesef ama eden bulur hiç unutma Allaha havale et

melolem

Kayıtlı Üye
rank
aynı benimki ben basa cıkamıyorum ama artık bende bana davranılgı gibi davrancam kimseye bi fazlasını yapmıcam fedakalk yapmıcam eşim de yanımda değilse kendi bilir hayat devam ediyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

aynı benimki ben basa cıkamıyorum ama artık bende bana davranılgı gibi davrancam kimseye bi fazlasını yapmıcam fedakalk yapmıcam eşim de yanımda değilse kendi bilir hayat devam ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar